fot. ESL

AGO Gaming miażdży Vistula i awansuje do fazy grupowej ESL Mistrzostw Polski

Bardzo szybko zakończyło się trzecie starcie w ramach zamkniętych eliminacji do ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike: Global Offensive. Awans uzyskali zawodnicy AGO Gaming, którzy na dwóch mapach oddali rywalom zaledwie osiem rund.

  • AGO Gaming 2:0 Vistula Eagles (Train 16:3, Mirage 16:5)

Oglądając Traina można było mieć wrażenie, że oglądamy zespoły z dwóch różnych planet. AGO Gaming w każdym aspekcie pokazywało swoją przewagę, a Vistula Eagles było bezradne. Efektem takiej sytuacji było spore prowadzenie Damiana „Furlana” Kisłowskiego i kompanów, którzy po pierwszej połowie wygrywali 13:2. Po zmianie stron oddali rywalom już tylko jedną rundę.

Na Mirage’u Vistula wciąż nie mogła się przełamać. Co prawda już w pierwszej części zdobyła więcej rund niż na całym Trainie, ale widać było sporo braków. Dzięki temu rozpoczynające w CT AGO coraz szybciej zbliżało się do fazy grupowej ESL Mistrzostw Polski. Po 15 rundach wygrywało 11:4. W drugiej części mapy także dominowało i ostatecznie triumfowało 16:5, awansując tym samym do fazy grupowej ESL MP.

W zamkniętych eliminacjach czekają nas jeszcze dwa spotkania. Oba odbędą się jutro. O godzinie 17:00 Animals from Faceit podejmie PACT, a o 19:30 gamENERGY zagra z C’est la Vie. Transmisja dostępna będzie pod tym adresem.

Dzięki tym meczom poznamy ostatnich uczestników fazy grupowej ESL MP, wśród których są już: Team Kinguin, PRIDE, Izako Boars (zaproszenia), Solaris Esports, Pompa Team Black oraz AGO Gaming.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PGL Major: FaZe vs BIG – statystyki graczy

FaZe Clan jeszcze przed samymi zawodami uważany był za jednego z głównych kandydatów do wygrania PGL Major Kraków 2017. Tymczasem mieszany skład już n...