fot. ESL/Helena Kristiansson

PGL Major: z 3:12 do zwycięstwa – G2 pokonuje Na`Vi

Po pierwszej połowie tego meczu mało kto spodziewał się, że G2 będzie jeszcze w stanie wrócić i wygrać w swoim pierwszym meczu na PGL Major w Krakowie.

  • Natus Vincere 14:16 G2 Esports – Overpass

Doskonałym odzwierciedleniem gry Natus Vincere w pierwszych minutach tego pojedynku był nie tylko wynik, ale i ace s1mple’a. G2 Esports szybko mogło żałować, że do wyboru mapy użyło… monety. Los zdecydowanie nie był szczęśliwy dla tej ekipy, bo już po kilkunastu minutach przegrywała ona 1:8. Wtedy zdobyła kolejną rundę, ale zaraz po tym na pauzę zdecydowało się… Na`Vi. Przerwa lepiej wpłynęła właśnie na broniących się zawodników, którzy po powrocie wciąż powiększali swoją przewagę. Pierwszą połowę zakończyli wynikiem 12:3.

Nadzieją na powrót G2 było wygranie drugiej pistoletówki. I zdobycie pierwszej rundy było początkiem serii, która zakończyła się przy wyniku 12:10. Wtedy Na`Vi przerwało tę passę, ale w kolejnych minutach nie było w stanie atakować skutecznie. To pomogło G2 Esports w doprowadzeniu do remisu – 14:14. Francuzi poszli za ciosem i ostatecznie wygrali 16:14!

W ostatnim meczu dnia, który rozpocznie się w ciągu kilkudziesięciu minut, Astarlis podejmie Immortals. Anglojęzyczna transmisja dostępna będzie pod tym adresem, a polska u IZAKa. Warto również odwiedzić naszą relację, w której znajdziecie najważniejsze informacje na temat Majora.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PGL Major: North vs Cloud9 – statystyki graczy

Dużo emocji oraz walki zagwarantowali nam zawodnicy Cloud9 i North. Obie drużyny pierwszego dnia PGL Major Kraków 2017 stoczyły między sobą wyrównany...