Kinguin Woolite

Bratobójcza walka o Promotion Tournament. Woolite o awans zmierzy się z Jactrollem

To już pewne. W play-offach letniej rundy europejskiego Challenger Series zobaczymy dwóch Polaków. Do Jakuba „Jactrolla” Skurzyńskiego dołączył także występujący w barwach Wind and Rain Paweł „Woolite” Pruski.

Ostatnia kolejka Challenger Series rozpoczęła się od bardzo ważnej dla WAR bitwy z PSG. Mimo że reprezentanci paryskiego klubu sportowego przegrali dotychczas w każdym meczu, to tym razem zaskoczyli wszystkich i pokonali Wind and Rain 2:0. Faworyci nie zwyciężyli także w drugim pojedynku dnia, gdyż to FC Schalke 04 zdołało ograć Giants Gaming, dwukrotnie triumfując w zaskakująco dobrym stylu. Dzień zakończył się bardzo ważną dla Woolite’a i spółki walką pomiędzy Origen a Teamem RB. Gdyby to ekipa Iluzjonista zgarnęła komplet punktów, WAR odpadłoby z dalszej walki. Koniec końców to Team RB okazał się lepszy, przez co w play-offach znaleźli się zawodnicy Wind and Rain.

Aby uzyskać awans do Promotion Tournament drużyny będą musiały najpierw stawić sobie czoła w play-offach Challenger Series. Promocję otrzymają dwie formacje, które okażą się lepsze od swoich oponentów w serii Bo5. Co ciekawe, już teraz możemy być pewni, iż w Promotion Tournament zobaczymy przynajmniej jednego Polaka, gdyż w fazie pucharowej Challenger Series Giants Gaming, w którym występuje Jactroll, spotka się z Wind and Rain, którego reprezentantem jest Woolite. W drugim starciu zobaczymy FC Schalke 04 oraz Team RB.

Wyniki ostatniego dnia Challenger Series EU 2017 Summer Split:

Niedziela, 16 lipca 2017
15:00  Wind and Rain 0 : 2 Paris Saint-Germain
17:00 FC Schalke 04 2 : 0 Giants Gaming
19:00 Origen 0 : 2 Team RB

Tabela rozgrywek:

Challenger Series EU 2017 Summer Split – 5. kolejka
# Drużyna W R P Pkt
1. Giants Gaming 4 0 1 12
2. FC Schalke 04 3 2 0 11
3. Team RB 2 2 1 8
4. Wind and Rain 1 2 2 5
5. Origen 1 0 4 3
6. Paris Saint-Germain 1 0 4 3
Legenda:
 Pewny awans do play-offów
 Spadek z ligi

Dokładna data play-offów CS EU 2017 Summer Split nie jest jeszcze znana.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Kinguin Icebeasto, Tabasko

Team 1 i Katastrofa Awionetki otworzą 15. sezon ESL MP

Dla tych, którzy ze zniecierpliwieniem czekają na kolejną dawkę emocji związanych z polskimi rozgrywkami League of Legends, mamy dobrą wiadomość. Prze...