Kinguin Icebeasto, Tabasko
fot. ESL

Team 1 i Katastrofa Awionetki otworzą 15. sezon ESL MP

Dla tych, którzy ze zniecierpliwieniem czekają na kolejną dawkę emocji związanych z polskimi rozgrywkami League of Legends, mamy dobrą wiadomość. Przed nami inauguracyjny dzień fazy grupowej 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski, w którym zobaczycie dwa pojedynki jednych z najlepszych formacji znad Wisły. Transmisja ze wszystkich spotkań mistrzostw będzie dostępna na kanale ESL.TV Polska.

Team 1 VS
19:00
Katastrofa Awionetki

Na początek w szranki staną obrońcy tytułu z poprzedniej edycji ESL Mistrzostw Polski oraz jedni z głównych pretendentów do sięgnięcia po najwyższe trofeum. Mowa tutaj oczywiście o Teamie 1, który uzyskał bezpośrednie zaproszenie do turnieju oraz o Katastrofie Awionetki, która do zawodów zakwalifikowała się poprzez otwarte eliminacje. Dla Agresivoo i spółki z pewnością będzie to idealny sprawdzian umiejętności, gdyż Team 1 składa się z niesamowicie utalentowanych i doświadczonych zawodników. Inauguracyjne spotkanie zostało zaplanowane na godzinę 19:00.

Złodzieje Monitorów VS
21:00
Sneaky FoxEZ

Następnie czeka nas starcie dwóch świetnie zapowiadających się ekip, czyli Złodziei Monitorów oraz Sneaky FoxEZ (wcześniej Fluffy Tail). Podopieczni LoczQa świetnie poradzili sobie w turniejach eliminacyjnych, które za każdym razem kończyli przynajmniej na najniższym stopniu podium. Jeśli zaś chodzi o Sneaky FoxEZ, to jest to jedyna formacja w tej edycji ESL Mistrzostw Polski występująca z obcokrajowcami, bowiem w składzie SF znajduje się dwóch Bułgarów – Jukestar oraz Poro. Pojedynek ten rozpocznie się zaraz po zakończeniu pierwszego meczu.

Wszystkie spotkania fazy grupowej 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski są rozgrywane w systemie Bo3. Komentowaniem dzisiejszych starć zajmą się Fryderyk „Veggie” Kozioł oraz Filip „Testree” Mątowski. Transmisję znajdziecie na oficjalnym kanale ESL.TV Polska.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
TSM

Brak niespodzianek w ostatnim dniu szóstej kolejki LCS NA

Za nami szósta kolejka letniej odsłony LCS NA 2017. W nocy rozegrano ostatnie cztery pojedynki tego tygodnia, które zapewniły nam kilka godzin fantast...