Dziś poznamy dwóch ostatnich uczestników 15. sezonu ESL MP w CS:GO

Wczoraj awans do fazy grupowej 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike: Global Offensive zapewnili sobie zawodnicy Solaris Esports, Pompa Teamu Black oraz AGO Gaming. Dziś odbędą się dwa ostatnie pojedynki zamkniętych kwalifikacji, dzięki którym skompletowana zostanie lista uczestników zmagań.

Dziś jako pierwsi o miejsce w ESL MP zmierzą się gracze Animals from Faceit oraz PACT. Obie ekipy awans do zamkniętej części kwalifikacji wywalczyły sobie poprzez otwarte zmagania. Inaczej sprawa wygląda w drugim zaplanowanym na wieczór pojedynku, w którym w szranki staną zawodnicy gamENERGY i C’est la Vie. Obie drużyny na papierze wyglądają bardzo mocno, przez co trudno przewidzieć, która wywalczy sobie ostatnie miejsce w 15. sezonie ESL Mistrzostw Polski.

17:00 Animals from Faceit vs PACT Bo3
19:30 gamENERGY vs C’est la Vie Bo3

Zaplanowane na dzisiaj pojedynki transmitowane będą w ESL.TV Polska. Komentarzem zajmą się Maciej „Morgen” Żuchowski oraz Kuba „KubiK” Kubiak.

Cztery najlepsze drużyny fazy grupowej ESL Mistrzostw Polski awansują na finały lanowe, które odbędą się 15-17 września podczas 28. Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi. Pula nagród w CS:GO wynosi 180 000 zł, z czego 120 000 zł przeznaczone jest na pensje dla graczy.

Aktualne informacje na temat 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski możecie znaleźć na oficjalnej stronie zawodów.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Kinguin Woolite

Bratobójcza walka o Promotion Tournament. Woolite o awans zmierzy się z Jactrollem

To już pewne. W play-offach letniej rundy europejskiego Challenger Series zobaczymy dwóch Polaków. Do Jakuba "Jactrolla" Skurzyńskiego dołączył także...