fot. ESL/Adela Sznajder

15 000 fanów obejrzało finał ESL One Cologne 2017 w Lanxess Arenie

ESL One Cologne 2017 to kolejny turniej Counter-Strike: Global Offensive, który na długo zapadnie w pamięć fanom! W Kolonii po mistrzowski tytuł sięgnęli gracze SK Gaming, którzy w wyprzedanej Lanxess Arenie pokonali 3:0 zawodników Cloud9. Tegoroczna odsłona zawodów pobiła kolejne rekordy.

Ponad 30 milionów unikalnych użytkowników platform social media wygenerowało ponad 209 milionów wyświetleń. Transmisje z rywalizacji na ESL One osiągnęły 62 miliony sesji i oglądano je przez ponad 13 milionów godzin. Ponadto mecze transmitowane były w VR za pośrednictwem SliverTV, gdzie oglądało je 180 000 unikalnych użytkowników.

Nasi fani zdążyli już nadać unikatową nazwę ESL One Cologne i Lanxess Arenie i chyba nie możemy być bardziej dumni. Dla nich to „Katedra Counter-Strike’a” – przyznał Ulrich Schulze, Vice President ds. Pro Gamingu w ESL. – Czułem ogromną satysfakcję i pokorę, patrząc na to do jakich rozmiarów urosło to wydarzenie i jak bardzo się poprawiło. Nadal będziemy nad nim pracować i niecierpliwie czekamy na kolejne, jeszcze lepsze edycje.

Kolejnym turniejem CS:GO spod szyldu ESL One będzie ESL One New York 2017, który odbędzie się w Barclays Center 16-17 września. Więcej informacji na jego temat możecie znaleźć na oficjalnej stronie.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Virtus.pro vs Fnatic – CS-owy klasyk podupadłych gwiazd

Jeszcze kilka lat temu spotkania między Virtus.pro a Fnatic uchodziły za prawdziwy CS-owy klasyk. Obie formacje należały do absolutnego topu i ramię w...