fot. ESL/Adela Sznajder

PGL Major: mousesports lepsze od FaZe po dogrywce

Po niezwykle wyrównanym spotkaniu reprezentanci mousesports okazali się lepsi od FaZe Clanu. Zespół Robina „ropza” Koola wygrał na Trainie 19:15 i ma na swoim koncie pierwsze zwycięstwo na Majorze w Krakowie.

  • mousesports 19:15 FaZe Clan – Train

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli grający po stronie antyterrorystów reprezentanci FaZe. Trzypunktowa przewaga zniknęła jednak w mgnieniu oka, a już chwilę później byliśmy świadkami świetnej gry ofensywnej w wykonaniu mousesports. Podopieczni LMBT wygrali aż siedem rund z rzędu. Taki obrót spraw zwiastował pogrom do przerwy, jednak karrigan i spółka nie zamierzali składać broni. FaZe Clan zminimalizował straty do minimum i na półmetku było tylko 8:7 dla mouz.

oskar i jego koledzy powiększyli przewagę już na samym początku drugiej połowy meczu na Trainie. mousesports prowadziło najpierw 10:7, zaś już po kilku rundach na tablicy widniał wynik 13:10. Ekipa Finna „karrigana” Andersena w końcu jednak znalazła sposób na defensywę swoich rywali i wkrótce doprowadziła do wyrównania. Co więcej, już chwilę później FaZe prowadziło 15:13. Do przypieczętowania zwycięstwa brakowało niewiele, ale mousesports rzutem na taśmę zdołało zremisować. O tym, kto wygra, miała zadecydować dogrywka.

W decydujących rundach dużo lepiej zaprezentowali się zawodnicy mousesports, którzy zainkasowali aż trzy punkty po stronie antyterrorystów. Ostatecznie starcie na Trainie zakończyło się wynikiem 19:15.

W kolejnym spotkaniu krakowskiego Majora FlipSid3 Tactics podejmie Natus Vincere. Transmisja dostępna będzie na oficjalnym kanale PGL na Twitchu. Wszystkie informacje dotyczące PGL Major Kraków znaleźć można w naszej relacji.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

"Crouch jump" dozwolony podczas Majora

Pierwszego dnia PGL Major Kraków 2017 formacja BIG nieoczekiwanie pokonała na Inferno faworyzowany FaZe Clan. Niemałe kontrowersje wywołał jednak bug,...