fot. ESL/Adela Sznajder

Pierwsze zwycięstwo Na`Vi na PGL Major Kraków 2017

W bratobójczym pojedynku wschodnioeuropejskich formacji lepsze okazało się Natus Vincere, które na Trainie wysoko pokonało FlipSid3 Tactics. Dla bardziej utytułowanej ekipy było to pierwsze zwycięstwo podczas PGL Major Kraków 2017.

  • FlipSid3 Tactics 9:16 Natus Vincere – Train

Jeszcze w pierwszych minutach wydawało się, że wszystko przebiega zgodnie z przewidywaniami. Co prawda FlipSid3 wygrało pistoletówkę, a w następstwie także i dwie następujące po niej rundy, ale zaraz potem do roboty wzięło się Na`Vi. Skład dowodzony przez Andreya „Andiego” Prokhorova zakupił wreszcie pełny ekwipunek, po czym ruszył do odrabiania strat. Ostatecznie Natus Vincere wyszło na prowadzenie 5:4. Jednakże F3 nie miało zamiaru łatwo się poddać i zdobyło się na jeszcze jeden zryw, chociaż tak naprawdę jedynym jego efektem było utrzymanie skromnej, jednopunktowej straty aż do końca pierwszej połowy.

Druga część meczu przywitała nas trwającą kilkanaście minut przerwą techniczną, która nieco wytrąciła z rytmu obie piątki. Mimo wszystko Denis „seized” Kostin wraz kolegami nie pozwolili już FlipSid3 na kolejny odważny sprzeciw, doszczętnie miażdżąc rywali, którzy po zmianie stron zdobyli zaledwie jedno oczko. W efekcie to Na`Vi zanotowało pierwsze na tej imprezie zwycięstwo, wygrywając 16:9.

Już za kilkanaście minut rozpocznie się kolejny mecz zawodów, w którym Vega Squadron zmierzy się z Immortals. Anglojęzyczną transmisję z tego, z także kolejnych spotkań znajdziemy na oficjalnym kanale PGL na Twitchu. Z kolei pojedynki wraz z komentarzem Piotra „izaka” Skowyrskiego oraz Adama „destru” Gila obejrzeć będzie można pod tym adresem. Po więcej informacji na temat PGL Major Kraków 2017 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

15 000 fanów obejrzało finał ESL One Cologne 2017 w Lanxess Arenie

ESL One Cologne 2017 to kolejny turniej Counter-Strike: Global Offensive, który na długo zapadnie w pamięć fanom! W Kolonii po mistrzowski tytuł sięgn...