fot. ESL/Helena Kristiansson

PGL Major: Immortals z pierwszą wygraną, Vega notuje drugą porażkę

Ostatni mecz drużyn z bilansem 0:1 podczas PGL Major Kraków 2017 jest już za nami. Pierwsza wygrana trafiła w ręce Brazylijczyków z Immortals, którzy pokonali na Trainie Vega Squadron. Spotkanie to zakończyło się wynikiem 16:6.

  • Immortals 16:6 Vega Squadron – Train

Pomimo przegranej pistoletówki gracze Immortals zdołali wyjść na prowadzenie 3:1. Bardzo szybko doszło do wyrównania, jednak inicjatywa wciąż należała do Brazylijczyków, którzy po raz kolejny zapewnili sobie przewagę nad rywalami. Gra steela i spółki po stronie terrorystów mogła robić wrażenie. Ostatecznie do przerwy wygrywali 10:5.

Przewaga Immortals uległa powiększeniu tuż po zmianie stron za sprawą wygranej pistoletówki – na tablicy było 13:5. Vega Squadron zdobyło się na odpowiedź, jednak podopieczni zakka byli nieosiągalni. Starcie na Trainie zakończyło się wynikiem 16:6.

Już za kilkadziesiąt minut BIG zagra o drugie zwycięstwo na Majorze z Cloud9. Transmisja dostępna jest na oficjalnym kanale PGL na Twitchu, natomiast wszystkie niezbędne informacje dotyczące turnieju w Krakowie znaleźć można w naszej relacji.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Grupy DreamHacka w Atlancie rozlosowane

Osiem zespołów – pięć europejskich, dwa z Ameryki Północnej i jeden z Australii – w piątek rozpocznie rywalizację na DreamHack ASTRO Open Atlanta 2017...