Hearthstone Global Games

Finały Hearthstone Global Games odbędą się na targach gamescom

Trwają ostatnie przygotowania do finałów Hearthstone Global Games. Te odbędą się już w przyszłym miesiącu, na tegorocznych targach gamescom. O najwyższe lokaty rywalizować będą cztery reprezentacje narodowe: USA, Ukraina, Czechy i Korea Południowa, a w puli nagród znalazły się 332 000 dolarów. Zwycięzcy mistrzostw otrzymają czek na 60 000 dolarów, a na konta srebrnych medalistów trafi łącznie 40 000 dolarów.

Hearthstone Global Games rozpoczęło się w połowie kwietnia bieżącego roku. W ciągu minionych trzech miesięcy z 48 drużyn na placu boju pozostały tylko cztery. Co ciekawe, półfinaliści mają do tej pory identyczny bilans dużych punktów. W obu fazach grupowych wszystkie cztery drużyny przegrały po jednym spotkaniu, ale już w play-offach pozostały niepokonane.

W Kolonii odbędą się półfinały i wielki finał. Jako pierwsze zmierzą się ze sobą reprezentacje Stanów Zjednoczonych i Czech, a następnie zagrają zawodnicy z Ukrainy i Korei Południowej. W amerykańskim składzie znaleźli się HotMEOWTH, Amnesiac, Firebat i Dog. Czechy reprezentować będą JáraVyskočil, CzechCloud, Pokrovac i StanCifka. Dla Ukrainy grają DrHippi, NickChipper, Neira i Kolento, zaś w skład drużyny koreańskiej wchodzą Handsomeguy, Flurry, Kranich i DDaHyoNi.

Finały Hearthstone Global Games odbędą się 25-26 sierpnia na targach gamescom, a zawody będą transmitowane na oficjalnym kanale PlayHearthstone.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Cinkrof najbardziej wartościowym graczem drugiej kolejki ESL MP

Druga kolejka fazy grupowej 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends jest już historią. Do tytułu MVP drugiego tygodnia rozgrywek wytypowa...