fot. MLG

EnVyUs dołączy do Overwatch League jako reprezentacja Austin-Dallas?

Jacob Wolf z ESPN Esports informuje, że Blizzard Entertainment dokonuje kolejnej sprzedaży miejsca w Overwatch League. Zdaniem dziennikarza Team EnVyUs ma zostać reprezentantem regionu Austin-Dallas.

Team EnVyUs to jeden z najbardziej utytułowanych zespołów na scenie Overwatch. Drużynie udało się wygrać m.in. pierwszy sezon Overwatch APEX, a także Major League Gaming Las Vegas 2016. Podczas Overwatch Open zgarnęła ona drugie miejsce, tuż za Misfits. EnVy dołączy do siedmiu wcześniej poznanych drużyn, o czym więcej przeczytacie w tym miejscu.

Co ciekawe, ceną za miejsce w lidze ma być aż 20 milionów dolarów, co potwierdza poprzednie plotki dotyczące wysokości tej kwoty. Wiele organizacji zrezygnowało z utrzymywania zespołów, gdyż nie było w stanie zapłacić takiej sumy organizatorom Overwatch League. Mówi się, że kolejne drużyny są w stanie tyle zapłacić, dzięki czemu już wkrótce Blizzard ma ogłosić kolejne regiony, które będą brały udział w turnieju. Nie wiadomo jeszcze, którzy inwestorzy zamierzają wyłożyć pieniądze.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

STYKO dołącza do mousesports, denis odsunięty od składu

Ostatecznie to Martin "STYKO" Styk, a nie Oscar "mixwell" Cañellas wzmocnił szeregi mousesports. Słowacki rifler opuszcza tym samym po niespełna dwóch...