PlayStation League

Ostatni turniej kwalifikacyjny do trzeciego sezonu PlayStation League już w ten czwartek

Trwają zapisy do szóstego, ostatniego turnieju kwalifikacyjnego do PlayStation League w FIFA 17. W zawodach mogą wziąć udział wszyscy chętni, którzy nie grają w aktualnym sezonie ligi. Ponownie do zdobycia będą cztery miejsca w nadchodzącym etapie grupowym, w którym znajdzie się łącznie 24 zawodników. Następnie ósemka z nich awansuje do finałowego etapu kwalifikacji, w którym jedno zwycięstwo oznaczać będzie dopisanie do listy uczestników trzeciego sezonu rozgrywek.

Turnieje kwalifikacyjne w ramach PlayStation League w FIFA 17 rozgrywane są w trybie FIFA Ultimate Team i otwarte dla polskich użytkowników konsoli PlayStation 4. Zabronione jest używanie kart treningu oraz dokonywanie zmian zawodników podczas meczu.

Ostatni turniej kwalifikacyjny do trzeciego sezonu PlayStation League odbędzie się w czwartek 10 sierpnia o godzinie 19:00. Szczegółowe zasady, a także zapisy do rozgrywek, można znaleźć na platformie ESL Play.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

EnVyUs dołączy do Overwatch League jako reprezentacja Austin-Dallas?

Jacob Wolf z ESPN Esports informuje, że Blizzard Entertainment dokonuje kolejnej sprzedaży miejsca w Overwatch League. Zdaniem dziennikarza Team EnVyU...