fot. Blizzard

Wystartowały Letnie Igrzyska 2017 w Overwatch!

Po roku przerwy Letnie Igrzyska powracają do Overwatch. Zgodnie z tradycją i tym razem w ręce graczy trafiła cała masa nowych skórek, emotek, prezentacji zagrania itp. Jednakże jak zapowiadał już wcześniej Jeff Kaplan, członkowie społeczności będą mieli ponownie okazję na zdobycie elementów graficznych, których nie udało im się ustrzelić dwanaście miesięcy temu.

Powraca również znany i lubiany tryb Futbolúcio, który przeszedł jednak lekkie modyfikacje, mające na celu usprawnić i uprzyjemnić rozgrywkę. Nowy jest za to stadion, na którym rozgrywane będą mecze – Rio de Janeiro tym razem zostało zastąpione przez Sydney. Warto doskonalić swoje umiejętności, gdyż spotkania odbywać się będą także w systemie rankingowym, zaś najlepsi otrzymają na koniec unikatowe graffiti.

Letnie Igrzyska 2017 potrwają od 8 do 28 sierpnia i tylko do tego czasu będzie możliwe kolekcjonowanie wszelkiej specjalnej zawartości. Po tym dniu stanie się to już niemożliwe, a miejsce unikatowych lootboxów ponownie zajmą te standardowe.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ponowny rozpad fnatic; olof i dennis za burtą?

Jak informuje serwis Flickshot, fala zmian kadrowych na scenie Counter-Strike zwana również „CS:GO shuffle” ma dosięgnąć także fnatic. Według źródeł p...