Katastrofa Awionetki niespodziewanie zwycięża z DPD w ESL MP!

Ostatni mecz czwartej rundy ESL Mistrzostw Polski w LoL-u za nami. W meczu Teamu DPD z Katastrofą Awionetki ekipa Jakuba „Kubona” Turewicza niespodziewanie uległa swoim rywalom 2:0. Tym samym w czołówce zestawienia pozostały tylko Pompa Team oraz Team 1.

Team DPD 0 : 2
Katastrofa Awionetki

Od pierwszych minut Katastrofa Awionetki znacznie lepiej radziła sobie w walkach drużynowych i mimo, iż mieli na koncie mniej wież, utrzymywali się na prowadzeniu. Dzięki posiadaniu Kalisty w swojej kompozycji w ich ręce łatwo wpadł również pierwszy Baron, z pomocą którego zdobyli wszystkie wieże zewnętrzne i wewnętrzne rywali. Po pół godziny gry unicestwili oponentów i zniszczyli dwa inhibitory, a trzy minuty później postawili kropkę nad „i”.

W początkowych minutach drugiego starcia DPD pokazało się z lepszej strony, niż w pierwszej potyczce. Udana inicjacja w 7. minucie zakończyła się zdobyciem dwóch zabójstw i wieży na dolnej alei. Jednak zaledwie pięć minut później Katastrofa Awionetki wyszła na prowadzenie, zgarniając cztery fragi po drugiej stronie mapy. W 23. minucie Team DPD nie dość, że stracił smoka na rzecz kT, to w międzyczasie Agresivoo samodzielnie zdobył inhibitor na górnej linii. Nieco ponad dwie minuty później z Baronem na koncie Katastrofa Awionetki pokonała trójkę oponentów i korzystając z odsłoniętej drogi do Nexusa przerwała serię zwycięstw DPD w ESL MP.

Klasyfikacja grupowa po czwartej kolejce ESL Mistrzostw Polski:

ESL Mistrzostwa Polski Sezon 15 – LoL
# Drużyna Bilans serii Bilans gier
1. Pompa Team 4 – 0 100% 8 – 0 100%
2. Team 1 4 – 0 100% 8 – 2 80%
3. Team DPD 3 – 1 75% 6 – 2 75%
4. Katastrofa Awionetki 2 – 2 50% 5 – 4 55%
5. Team Paper 1 – 3 25% 3 – 7 30%
6. Zaprzęg 1 – 3 25% 2 – 6 25%
7. Sneaky FoxEZ 1 – 3 25% 2 – 6 25%
8. Złodzieje Monitorów 0 – 4 0% 1 – 8 11%

Zmagania ESL Mistrzostw Polski wracają w najbliższy poniedziałek. Piątą kolejkę rozgrywek zainauguruje starcie Teamu Paper ze Sneaky FoxEZ. TPA dzięki dzisiejszemu zwycięstwu zrównał się w tabeli z „Lisami” i na chwilę obecną obydwie drużyny walczą o miejsce w play-offach ESL MP. Pełny harmonogram zawodów możecie znaleźć w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Xayoo

ESL MP: Team Paper lepszy od Złodziei Monitorów

Kolejny mecz ESL Mistrzostw Polski w League of Legends za nami. W spotkaniu o pierwsze zwycięstwo w zawodach zdobył Team Paper. Ekipa Marcina "Xayoo"...