fot. ELEAGUE

Gracze Vega Squadron przedłużyli swoje umowy z organizacją

Trudno powiedzieć, by Vega Squadron stanowił wiodącą siłę na Starym Kontynencie, ale mimo to wschodnioeuropejska formacja co jakiś czas potrafi zaznaczyć swoją obecność, a ostatnio awansowała nawet na Majora. Nie ma się zatem co dziwić, że występujący w niej zawodnicy zapracowali sobie na przedłużenie swoich kontraktów.

Dmitriy „jR” Chervak i spółka trafili do Vega w listopadzie ubiegłego roku, wcześniej przez miesiąc grając jako ALL-IN. Już miesiąc później o zawodnikach zrobiło się głośno, gdy podczas zamkniętych eliminacji do ELEAGUE Major 2017 najpierw ograli Counter Logic Gaming, a potem przypieczętowali pierwszą w historii absencję Ninjas in Pyjamas na współorganizowanej prez Valve imprezie. Niemniej ostatecznie biletu do Atlanty nie udało im się wywalczyć i promocję zapewnili sobie dopiero na niedawny turniej w Krakowie.

Jestem bardzo zadowolony z faktu, że podpisaliśmy nowe umowy i nadal będziemy występować jako Vega Squadron – przyznał liderujący drużynie jR. – Nasza chęć do ciężkiej pracy i rozwijania się była kluczowym czynnikiem przy tej decyzji. Organizacja i jej pracownicy robili wszystko, by trenowało się nam jak najprzyjemniej i bardzo to doceniamy. Chciałbym podziękować Vega za pokładaną w nas wiarę, a także kibicom za wspieranie nas – dodał Ukrainiec.

Obecny skład Vega Squadron wygląda następująco:

  • Leonid „chopper” Vishnyakov
  • Dmitriy „jR” Chervak
  • Sergey „keshandr” Nikishin
  • Nikolay „mir” Bityukov
  • Pavel „hutji” Lashkov
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

EnVyUs i HellRaisers powalczą o udział w ESG Tour Mykonos 2017

Pięć dni temu poznaliśmy plany stworzenia nowej serii zawodów pod nazwą ESG Tour, których pierwszy przystanek miałby mieć miejsce już we wrześniu tego...