Fnatic Caps i Rekkles
fot. Riot Games

LCS EU na ostatniej prostej. Dziś mecze grupy A

Przed nami ostatnia, dziesiąta kolejka LCS EU 2017 Summer Split. Choć w dolnych częściach obydwu tabel sytuacja jest dość klarowna, to nadal mogą nastąpić zmiany na fotelach liderów. W grupie A Fnatic do zapewnienia sobie pierwszego miejsca potrzebuje jeszcze jednego zwycięstwa, natomiast w zestawieniu B walka między H2K i UoL o najwyższą lokatę będzie trwała najprawdopodobniej do ostatniego meczu fazy grupowej.

Dzisiaj czekają nas spotkania w grupie A. Na początek G2 Esports zmierzy się z ROCCAT. Zwycięstwo Wadida i kompanów jest mało prawdopodobne, jednak w takim wypadku Fnatic będzie się już mogło cieszyć z pierwszego miejsca. Jeśli zaś G2 nie zawiedzie, podopieczni Dylana Falco będą musieli wziąć sprawy w swoje ręce. W drugim zaplanowanym na dziś meczu formacja Capsa podejmie Ninjas in Pyjamas.

Harmonogram pierwszego dnia 10. kolejki LCS EU 2017 Summer Split:

Czwartek, 10 sierpnia 2017
17:00 G2 Esports VS ROCCAT Bo3
20:00 Ninjas in Pyjamas VS Fnatic Bo3

Zmagania LCS EU 2017 Summer Split możecie obejrzeć pod tym adresem. Transmisja z dzisiejszych spotkań rozpocznie się o godzinie 17:00. Więcej informacji znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Esport na Igrzyskach Olimpijskich w 2024 roku?

Temat esportu traktowanego jak tradycyjny sport to zagadnienie, które już od dawna powoduje kontrowersje i pobudza do żywiołowych dyskusji. Tym razem...