Wystartowała sprzedaż biletów na finały ESL Mistrzostw Polski

Obecnie trwa internetowy etap 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends i Counter-Strike: Global Offensive, ale znamy już szczegóły dotyczące finałów tych rozgrywek. Po cztery najlepsze drużyny z każdej gry już 15-17 września spotkają się podczas 28. Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi, by powalczyć o nagrody z puli wynoszącej 260 000 złotych. O awans rywalizują między innymi Team Kinguin, PRIDE czy Izako Boars (CS:GO), a także Pompa Team, Team 1 czy Team DPD (LoL).

Pełną listę uczestników lanowego etapu poznamy dopiero na początku września, ale już teraz można zakupić bilet wstępu na festiwal, podczas którego odbędą się najważniejsze mecze sezonu ESL MP. Czekają nas trzy zmagań!

Ceny biletów:

  • 1-dniowy – 15 złotych (ulgowy: 5 złotych)
  • 3-dniowy – 28 złotych (ulgowy: 15 złotych)

Kup bilet na finały ESL Mistrzostw Polski

Poza możliwością oglądania w akcji najlepszych graczy, odwiedzający będą mogli wziąć udział w otwartych konkursach i turniejach z nagrodami. Nie zabraknie również spotkań z gwiazdami esportu.

W ramach Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier również będzie się sporo działo. Gośćmi tegorocznego MFKiG będą m.in. Jim Lee – amerykański twórca komiksów superbohaterskich z wydawnictwa DC Comics, Achdé – kontynuator serii „Lucky Luke”, Grzegorz Rosiński – rysownik legendarnego „Thorgala”, Howard Chaykin – autor kanonicznych komiksów „Star Wars”, twórca reporterskich nowel graficznych – Guy Delisle czy Simon Bisley – rysownik komiksów o Lobo.

W Atlas Arenie odbędzie się również pierwsza gala MISIÓW, nowych nagród kulturalnych, które przyznawać będzie blisko dwieście osób tworzących od pięciu lat kapitułę Węży – nagród dla najgorszych polskich filmów.

Na miejscu toczyć będą się również turnieje w Tekken 7, Guilty Gear Xrd – Rev 2, Injustice 2, które organizowane są pod nazwą Fighting Games Challenge.

Więcej informacji na temat festiwalu znajdziecie na oficjalnej stronie.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nitro: Team Yellow się nie rozwijał, Team Black się nie dogadywał

Do sporego przetasowania doszło ostatnio w szeregach Pompa Teamu. Sygnowana przez dwóch youtuberów organizacja niespodziewanie zdecydowała się rozwiąz...