fot. OverwatchGG

W Overwatch pojawi się tryb deathmatch!

To już oficjalne – w Overwatch wreszcie pojawi się z dawna oczekiwany tryb deathmatch! Co prawda na razie tylko na serwerach testowych, ale oznacza to, że już w najbliższym czasie możliwość wzajemnej eliminacji na specjalnie przygotowanych mapach otrzymają wszyscy gracze.

Pojedynki toczone będą w formule indywidualnej lub drużynowej – w obu wypadkach na serwerze znajdzie się w sumie osiem osób. Z tej okazji w grze pojawią się zmodyfikowane wersje znanych już aren, jak King’s Row czy Hollywood, ale także i zupełnie nowy obszar, nazwany Château Guillard. Monumentalny zamek umieszczony został w nieokreślonym miejscu we Francji i nawiązuje bezpośrednio do postaci Trupiej Wdowy.

Aktualizacja przyniosła nam także kolejne zmiany w balansie postaci, które tym razem dosięgły m.in. Złomiarza oraz Roadhoga. Nie wiadomo jeszcze dokładnie kiedy wszystkie nowości pojawią się na serwerach publicznych, gdyż teraz przez pewien czas będą testowane przez użytkowników PST.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Ninjas in Pyjamas Nagne

Królowie LCS EU na kolanach! G2 i Fnatic ulegają ekipom z dna tabeli

Mało kto spodziewał się tak zaskakujących wyników wczorajszych spotkań LCS EU. Podczas gdy w ciemno mogliśmy obstawiać zwycięstwa G2 Esports i Fnatic,...