Jankos
fot. Riot Games

Wieczór z Polakami w LCS EU. Na początek H2K i MM

Wczorajsze mecze LCS EU 2017 Summer Split przyniosły zaskakujące rezultaty. I choć pył walki jeszcze nie opadł, na horyzoncie wyłaniają się kolejne emocjonujące starcia. Dzisiaj czekają nas następne mecze rozgrywek Starego Kontynentu, a stawka wcale nie jest mniejsza, niż we wczorajszych spotkaniach.

Po rozgrywkach grupy A przeniesiemy się dzisiaj do drugiego zestawienia, gdzie również odbywa się walka o pierwsze miejsce. W gronie pretendentów do fotelu lidera pozostały dwie formacje – Unicorns of Love oraz H2k-Gaming. W lepszej sytuacji jest ekipa Marcina „Jankosa” Jankowskiego, bowiem zwycięstwo H2K oraz porażka UoL w dzisiejszych meczach z miejsca zapewnią zespołowi Polaka miejsce w półfinale play-offów. W odwrotnym przypadku podopieczni Pr0lly’ego wciąż będą mieli szansę na pierwsze miejsce w tabeli.

Na początek o utrzymanie na szczycie zestawienia powalczy H2K. Po drugiej stronie Summoner’s Rift zobaczymy innego z naszych rodaków – Mateusza „Kikisa” Szkudlarka. Jego Mysterious Monkeys powalczą o utrzymanie w LCS EU, jednak zanim to się stanie będą chcieli zakończyć letnią rundę rozgrywek honorowym zwycięstwem. W drugim meczu Team Vitality Oskara „Vandera” Bogdana sprawdzi formę „Jednorożców”. Na brak polskich akcentów nie będziemy więc mogli narzekać!

Harmonogram drugiego dnia 10. rundy LCS EU 2017 Summer Split:

Piątek, 11 sierpnia 2017
17:00 Mysterious Monkeys VS H2k-Gaming Bo3
20:00 Unicorns of Love VS Team Vitality Bo3

Mecze LCS EU 2017 Summer Split możecie oglądać pod tym adresem. Transmisja rozpocznie się o godzinie 17:00. Pełny harmonogram i klasyfikację grupową znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Potrójna zmiana w Off-Mode Black

Do wymiany trzech zawodników doszło w jednej z sygnowanych przez Off-Mode ekip. Roszady personalne dosięgły drużyny znanej jako Black, którą w miniony...