Liquid
fot. Riot Games

Pora na pierwszą rundę Promotion Tournament NA

Jeśli jesteście pasjonatami rozgrywek LoL-a po drugiej stronie Atlantyku, nie musicie czekać do przyszłego tygodnia, aby obejrzeć w akcji swoich ulubieńców. Już dzisiaj rozpocznie się Promotion Tournament NA, czyli baraże północnoamerykańskich rozgrywek. Wieczorem czeka nas pierwsza runda zmagań, w których drużyny z dna LCS NA podejmą najlepsze ekipy Challenger Series.

Uczestnicy Promotion Tournament NA:
Team Liquid Phoenix1 Gold Coin United eUnited

Promotion Tournament NA zostanie rozegrany w drabince podwójnej eliminacji. W pierwszej rundzie najsłabsza drużyna letniego splitu LCS NA, Phoenix1 podejmie triumfatorów CS NA – Gold Coin United. W tym samym czasie w szranki staną Team Liquid oraz eUnited – odpowiednio 9. formacja LCS NA oraz wicemistrzowie Challenger Series.

Harmonogram pierwszej fazy Promotion Tournament NA:

Piątek, 11 sierpnia 2017
21:00 Phoenix1 VS Gold Coin United Bo5
21:00 Team Liquid VS eUnited Bo5

Wszystkie starcia odbędą się w trybie Bo5. Zwycięzcy dzisiejszych spotkań trafią do drabinki wygranych, której wygrany powędruje do LCS NA. Pokonani natomiast zmierzą się jutro w meczu ostatniej szansy. Jego przegrany odpadnie z walki o uczestnictwo w najbardziej prestiżowej lidze LoL-a w Ameryce. Ostatnią drużynę, która zapewni sobie miejsce w LCS NA poznamy w niedzielę.

Transmisja z rozgrywek będzie dostępna również w ESL.TV Polska. Dzisiaj z polskim komentarzem będziecie mogli obejrzeć pojedynek Teamu Liquid z eUnited. Transmisję poprowadzą Michał „Avahir” Kudliński oraz Rafał „Rafel” Fiodorow. Więcej informacji o turnieju znajdziecie na stronie lolesports.com.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Znamy terminarz DreamHack Masters Malmö 2017

Mimo że nie znamy jeszcze podziału na grupy, w jakich rywalizować będą ze sobą uczestnicy DreamHack Masters Malmö 2017, organizatorzy imprezy postanow...