fot. DreamHack/Abraham Engelmark

Izak, Easy i Saju wracają do gry, stary skład Inetkox znowu razem

Dość niespodziewane ogłoszenie napłynęło do nas wczoraj z obozu popularnych streamerów. Piotr „izak” Skowyrski, Patryk „easy” Dzięcioł oraz Paweł „Saju” Pawelczak postanowili ponownie zjednoczyć swoje siły, by wystąpić w barwach Inetkox.

Cała wspomniana trójka występowała już wspólnie w czasach Counter-Strike’a: Source, ale po kilku latach zrezygnowała z gry, by zająć się prowadzeniem streamów. W efekcie izak, Easy i Saju to obecnie jedne z najbardziej rozpoznawalnych osobowości polskiego CS-a.

Szumnie zapowiadany powrót nie wydarzy się bez powodu. Wszystko ma związek z faktem, iż Inetkox utraciło swój dotychczasowy skład na rzecz AGO Gaming, ale jednocześnie zachowało slot w Polskiej Lidze Esportowej. Zamiast rezygnować z udziału w rozgrywkach, postanowiono wystawić nową drużynę, w której znajdą się właśnie Skowyrski, Dzięcioł i Pawelczak. Nie wiadomo jeszcze komu w udziale przypadną dwa pozostałe wolne miejsca.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Startuje 4. sezon Overwatch APEX, na początek KD Panthera oraz KD Uncia

Już dziś około godziny 12:00 polskiego czasu wystartuje 4. sezon OGN Overwatch APEX. Sezon wyjątkowy, bo po raz pierwszy w historii tych rozgrywek ryw...