AGO i Off-Mode Grey odpadają z ESL Major League Summer 2017

Trwające rozgrywki ESL Major League Summer 2017 nie okazały się zbyt szczęśliwe dla reprezentantów Polski. Wczorajszego wieczoru z zawodami pożegnały się dwie ostatnie rodzime formacje – AGO Gaming oraz Off-Mode Grey – tracąc tym samym szanse na awans do 26. sezonu ESEA Premier.

Już na wcześniejszym etapie z rywalizacji odpadły inne polskie drużyny, takie jak LIGNUM, Pompa Team Black oraz gamENERGY, a także kilka zespołów o mieszanych składach, w których znalazło się miejsce również dla Polaków. Koniec końców do ćwierćfinału sygnowanego przez ESL turnieju dotarły tylko dwie drużyny znad Wisły.

Niestety w czwartek także i ich obecność dobiegła końca. Obie ekipy były o krok od sukcesu i stoczyły ciężkie, trzymapowe pojedynki, które rozstrzygnęły się dopiero w ostatnich minutach. Ostatecznie jednak zarówno AGO, jak i Off-Mode musiały uznać wyższość odpowiednio litewskiego GameplayDNA oraz bułgarskiego TTFU.

Komplet wyników Polaków wygląda następująco:

10 sierpnia
20:00 Off-Mode Gray 1:2 TTFU
Train 4:16
Inferno 19:17
Cobblestone 12:16
20:00 GameplayDNA 2:1 AGO Gaming
Cobblestone 16:3
Train 14:16
Cache 16:14

W ostatnim etapie ESL Major League Summer 2017 TTFU podejmie Invictus Aquilas, zaś GameplayDNA zmierzy się z Squared eSports. Zwycięzcy tych pojedynków wystąpią w kolejnej edycji ESEA Premier.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

GuardiaN: Poprosiłem, by obniżono mi pensję, bo czułem, że nie zasługiwałem na pełne wynagrodzenie

Dość niespodziewanie, bo pod newsem o powrocie Danylo „Zeusa” Teslenki do Natus Vincere, który pojawił się na łamach Playzone.cz, Ladislav „GuardiaN”...