fot. ESL/Adela Sznajder

G2 i NiP wśród zaproszonych na eliminacje do ESL One New York 2017

Znamy już komplet zaproszonych uczestników ESL One New York 2017. Teraz z kolei przyszła pora na odkrycie kart w kwestii kwalifikacji do wrześniowych zawodów. Z tej okazji organizatorzy podali nam listę zespołów, które udział w zamkniętym turnieju eliminacyjnym mają już zapewniony z góry.

Szansę na późniejszy wyjazd do Nowego Jorku otrzymało w sumie czternaście drużyn z Europy oraz Ameryki Północnej. W gronie tym znajdziemy takie formacje, jak m.in. Gambit Esports i Immortals, czyli finalistów PGL Major Kraków 2017, ale także legendarne Ninjas in Pyjamas czy też G2 Esports, które podczas ubiegłorocznej edycji amerykańskiego turnieju niespodziewanie odpadło już w fazie grupowej.

Kompletna lista zaproszony na eliminacje wygląda następująco:

Europa Ameryka Północna
G2 Esports Gambit Esports Cloud9 Immortals
Ninjas in Pyjamas HellRaisers OpTic Gaming Counter Logic Gaming
Team EnVyUs BIG Misfits NRG Esports
FlipSid3 Tactics Renegades

W obu regionach jest jeszcze po jednym wolnym slocie. Ostatnie miejsca przypadną w udziale zwycięzcom otwartych kwalifikacji, na które zapisywać można się już teraz pod tym adresem. Z kolei zamknięty etap rozegrany zostanie 19 i 20 sierpnia. Awans na zawody główne uzyska jeden zespół z Europy i jeden z Ameryki Północnej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Za nami faza grupowa drugiego sezonu PlayStation League. Kto zagra w playoffach?

Nie da się ukryć, że ostateczny wygląd tabeli fazy grupowej PlayStation League za nic nie przypomina nam tego, co widzieliśmy kilka tygodni temu. Debi...