fot. DreamHack/Adela Sznajder

bondik odsunięty od składu HellRaisers, woxic i ISSAA na testach

HellRaisers, śladem innych drużyn, postanowiło w okresie wakacyjnym dokonać zmiany w swoim składzie. Kilka dni temu z ekipą pożegnał się Martin „STYKO” Styk, który będzie kontynuować swoją karierę w mousesports. Dziś z kolei dość niespodziewanie za dalszą współpracę podziękowano Vlаdуslаvowi „bondikowi” Nеchуроrchukowi, który został odsunięty od zespołu i wystawiony na listę transferową.

W tej sytuacji włodarze HR zmuszeni byli rozpocząć poszukiwania aż dwóch nowych graczy i udało im się takowych znaleźć, chociaż jeszcze nie na stałe. Özgür „woxic” Eker oraz Issa „ISSAA” Murad, bo o nich tu mowa, trafili do formacji na zasadzie testów i w najbliższych tygodniach otrzymają szansę na pokazanie się szerszemu gronu kibiców. Zarówno Turek, jak i Jordańczyk pozostawali ostatnio bez stałej drużyny, reprezentując barwy miksowej ekipy Gux & Friends.

Musieliśmy przewietrzyć nasz skład, by móc poczuć napływające wraz z tym nowe możliwości. Z uwagi na pewne nieporozumienia między zawodnikami postanowiliśmy umieścić Vladyslava na liście transferowej. Wierzymy, że to najlepszy ruch zarówno dla niego samego, jak i całej drużyny – przyznał w oświadczeniu szkoleniowiec HR, Ivan „Johnta” Shevcov. – W tym samym czasie dodaliśmy do naszego zespołu nieco świeżej krwi. Po spędzeniu dużej ilości czasu na rozważaniu różnych wariantów oraz rozmowach z kandydatami uznaliśmy, że współpracę z nami rozpocznie dwóch młodych graczy, woxic i ISAAA, którzy mieli okazję wykazać się już w ESEA Premier oraz FPL. Będziemy także modyfikować nasze role na mapie tak, by każdy mógł czuć się komfortowo. Rezultaty tego eksperymentu otrzymamy już niedługo, gdyż czeka nas bardzo pracowity okres – dodał.

Obecny skład HellRaisers prezentuje się następująco:

  • Kirill „ANGE1” Karasiow
  • Patrik „Zero” Žúdel
  • Bence „DeadFox” Böröcz
  • Özgür „woxic” Eker – testy
  • Issa „ISSAA” Murad – testy
  • Ivan „Johnta” Shevcov – trener

Nowi członkowie HellRaisers będą mieli okazję do zaprezentowania swoich umiejętności już 17 sierpnia. Właśnie wtedy ruszają zamknięte eliminacje do ESG Tour Mykonos 2017, na początku których HR podejmie turecką drużynę Space Soldiers, czyli starych znajomych woxica.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ostatni przystanek fazy grupowej Overwatch World Cup 2017 – Santa Monica

Po Szanghaju, Sydney oraz Katowicach przyszła pora na ostatni przystanek fazy grupowej Overwatch World Cup 2017. Tym razem czołowe reprezentacje z cał...