G2 Zven
fot. Riot Games

LCS EU: Przed nami ostatnie mecze ekip z grupy A

Wczoraj poznaliśmy ostateczny układ tabeli letniej rundy LCS EU 2017. Choć wszystkie drużyny mogą być pewne zajętych miejsc, nie oznacza to końca rozgrywek. Przed nami jeszcze dwa dni zmagań na Starym Kontynencie. Łącznie na arenie zobaczymy osiem ekip, z czego zdecydowana większość weźmie udział w nadchodzących play-offach. Pozostałe spotkania będą dla tych formacji ostatnim sprawdzianem przed fazą pucharową.

Dzisiaj, podobnie jak w czwartek, czekają nas mecze grupy A. W pierwszym z nich ROCCAT podejmie uplasowane o lokatę wyżej Misfits. Choć ROCCAT nieustannie zaskakuje pokonując drużyny ze szczytu tabeli, wciąż nie może odnaleźć formy wystarczającej do awansu do play-offów. Dzisiaj przekonamy się, czy stać ich na zwycięstwo z łatwiejszym rywalem niż G2 Esports. Drugie z zaplanowanych spotkań zapowiada się na znacznie bardziej zacięte, bowiem na arenie zmierzą się czołowe ekipy grupy A. Mecz Fnatic z G2 nie tylko zapewni nam solidną dawkę emocji, ale również pokaże, czy Zven i kompani byli godni pierwszego miejsca w zestawieniu.

Sobota, 12 sierpnia 2017
17:00 ROCCAT VS Misfits Bo3
20:00 Fnatic VS G2 Esports Bo3

Spotkania LCS EU 2017 Summer Split możecie obejrzeć pod tym adresem. Transmisja dzisiejszych meczów rozpocznie się o godzinie 17:00. Pełny harmonogram znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Amerykanie i Brytyjczycy z pierwszymi punktami w Overwarch World Cup 2017

Inauguracyjny dzień zmagań w Santa Monica zakończony. Pierwsze punkty w fazie grupowej Overwatch World Cup 2017 zgodnie z przewidywaniami zgarnęły m.i...