fot. Valve

W nocy poznamy zwycięzcę The International 2017!

W nocy poznamy zwycięzcę największego pod względem puli nagród turnieju esportowego w historii – The International 2017. Awans do wielkiego finału uzyskali już zawodnicy Newbee, a o drugiego slota zagrają LGD.ForeverYoung i Team Liquid.

Newbee awans do finału tegorocznej odsłony TI zapewniło sobie poprzez górną część drabinki. W większości chiński skład rywalizację w play-offach rozpoczął od zwycięstwa 2:0 nad Evil Geniuses. Następnie przyszła wygrana 2:1 z Invictus Gaming, a minionej nocy zespół ten pokonał 2:1 graczy LGD.ForeverYoung, zapewniając sobie miejsce w decydującym meczu całych zawodów.

Zepchnięte do drabinki przegranych LGD.ForeverYoung dziś podejmie zawodników Teamu Liquid. Międzynarodowa ekipa jest w LB od drugiej rundy. Liquid na drodze do finału LB z kwitkiem odprawiało m.in. Team Secret oraz Virtus.pro. W piątej rundzie Kuroky i jego kompani wyeliminowali inną dywizję LGD, dlatego można się spodziewać, że zawodnicy LGD.ForeverYoung będą jeszcze bardziej zmotywowani do pokonania Liquid.

Finał LB, w którym zagrają LGD.ForeverYoung i Team Liquid, zaplanowano na godzinę 19:00 czasu polskiego. Z kolei wielki finał The International 2017 rozpocznie się o północy. Pula nagród zawodów na ten moment wynosi ponad 24 miliony dolarów. Zwycięzcy zgarną niespełna 11 milionów.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
G2 Zven

LCS EU: Przed nami ostatnie mecze ekip z grupy A

Wczoraj poznaliśmy ostateczny układ tabeli letniej rundy LCS EU 2017. Choć wszystkie drużyny mogą być pewne zajętych miejsc, nie oznacza to końca rozg...