Phoenix1
fot. Riot Games

Promotion Tournament NA: Liquid oraz P1 bliżej awansu

Minionej nocy rozstrzygnięto pierwsze pojedynki Promotion Tournament NA. Awans do finału drabinki wygranych wywalczyły sobie obie formacje broniące swojego miejsca w LCS NA. O utrzymanie się w turnieju barażowym zagrają natomiast drużyny z Challenger Series, czyli Gold Coin United oraz eUnited.

Mecz Phoenix1 z Gold Coin United zdecydowanie był jednym z najciekawszych w ostatnich tygodniach. Obie ekipy grały na bardzo zbliżonym poziomie, dzięki czemu mieliśmy przyjemność emocjonować się składającym się z pięciu odsłon spotkaniem. Phoenix1 przycisnęło swoich przeciwników do muru, wyszarpując dwa pierwsze punkty serii, niemniej jednak Gold Coin United nie zamierzało poddawać się tak szybko. MadLife i jego koledzy zdołali zwyciężyć w dwóch kolejnych pojedynkach i doprowadzić do ostatniej, decydującej potyczki. W niej górą byli zawodnicy Phoenix1, którzy ograli rywali nie oddając ani jednego zabójstwa.

Nieco inaczej wyglądała batalia Teamu Liquid z eUnited. Piglet i reszta zaprezentowali dużo lepszy styl, niż ten, który obserwowaliśmy podczas fazy ligowej letniej rundy LCS NA i bez większych trudności rozgromili graczy eUnited, pokonując ich w trzech starciach. Drużyna Mickey’a kapitalnie wykorzystywała każdą nadarzającą się okazję na zdobycie przewagi i świetnie kontrolowała przebieg rozgrywki, czego skutkiem ostatecznie był łatwy awans do drabinki zwycięzców Promotion Tournament NA.

Wyniki pierwszej rundy Promotion Tournament NA:

Piątek, 11 sierpnia 2017
21:00 Phoenix1 3 : 2 Gold Coin United Bo5
21:00 Team Liquid 3 : 0 eUnited Bo5

Finał drabinki wygranych oraz mecz eliminacyjny drabinki przegranych zostały zaplanowane na dziś wieczór, o godzinie 21:00. Pojedynek zwycięzców, w którym zobaczymy Team Liquid oraz Phoenix1 będziecie mogli obejrzeć z polskim komentarzem na kanale ESL.TV Polska. Komentarzem zajmą się Michał „Avahir” Kudliński oraz Rafał „Rafel” Fiodorow.

Harmonogram drugiego dnia Promotion Tournament NA:

Sobota, 12 sierpnia 2017
21:00 Phoenix1 VS Team Liquid Bo5
21:00 Gold Coin United VS eUnited Bo5

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Magisk mówi „nie” dla USA

Emil „Magisk” Reif, który od prawie dwóch tygodni pozostaje na ławce North, aktywnie rozgląda się za nową drużyną. W dobie pojawiających się plotek do...