fot. ESL

mRN powraca do ALSEN-Teamu

Po ponad roku rozłąki z organizacją Marcin „mRN” Sczes powraca do składu ALSEN-Teamu. Jeden z najbardziej utalentowanych zawodników FIFA w Polsce zadebiutuje w nowych-starych barwach na finałach drugiego sezonu PlayStation League.

Sczes rozstał się z polską organizacją w lipcu ubiegłego roku po ponad czterech latach współpracy. W międzyczasie udało mu się między innymi zająć drugą lokatę na Mistrzostwach Polski FUT FIFA 17. Teraz, po lekko ponad roku rozłąki, mRN postanowił ponownie przywdziać trykot ALSEN-Teamu.

– Po ponad roku wracam do ALSEN Team! Jak to mówią „wszędzie dobrze, ale w ALSEN najlepiej”. Wierzę, że uda mi się osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty niż dotychczas i będę godnie reprezentował barwy ALSEN Teamu – napisał w oświadczeniu mRN.

Menadżer organizacji, Grzegorz „snavi” Lewandowski skomentował powrót mRN’a w następujący sposób:  Cóż ja mogę napisać, po odejściu Miłosza trzeba było jak najszybciej wypełnić zaistniałą lukę. Wybór był bardzo prosty, z Marcinem współpracowałem już kilka lat, więc znamy się jak łyse konie. Mam nadzieję, że po raz kolejny będziemy wspólnie świętować sukcesy Marcina, tego życzę zarówno sobie jak i ‚marnemu’. Witam z powrotem na pokładzie!

Reprezentant ALSEN-Team ponownie zagra w biało-czerwonych barwach na finałach drugiego sezonu PlayStation League. Jego przeciwnikiem będzie Michał „Michal-22PL” Albanowicz.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Patch 7.18 wejdzie w życie tydzień później niż zazwyczaj

Przedstawiciel Riot Games, Andrei "Meddler" van Roon uchylił rąbka tajemnicy odnośnie aktualizacji nadchodzących na Summoner's Rift. We wpisie na foru...