Piąty tydzień ESL MP: Solaris z PACT, AGO z Izako

Dziś wieczorem rozegrane zostaną dwa spotkania zaplanowane na piąty tydzień rywalizacji w Counter-Strike: Global Offensive w 15. sezonie ESL Mistrzostw Polski. Najpierw Solaris Esports podejmie PACT, a następnie zmierzą się AGO Gaming i Izako Boars.

Jako pierwsi o ligowe punkty rywalizować będą podopieczni Solaris i PACT. W trwających rozgrywkach żadna z tych drużyn nie radzi sobie jednak wybitnie. Solaris, choć stoczyło kilka naprawdę wyrównanych bojów i było bliskie urwania punktów chociażby zawodnikom Kinguin, to wciąż ma zerowy dorobek punktowy. Sytuacja graczy PACT wcale nie jest zdecydowanie lepsza, bo ci wygrali jak dotąd tylko jedną mapę.

Inni sąsiedzi z tabeli zagrają przeciwko sobie w drugiej serii. W tym przypadku plasujące się na trzeciej pozycji AGO Gaming podejmie zajmujące czwarte miejsce Izako Boars. Formacja Damiana „Furlana” Kisłowskiego po czterech tygodniach rozgrywek ma na swoim koncie cztery zwycięstwa i ani jednej porażki. Dorobek punktowy podopiecznych Piotra „izaka” Skowyrskiego jest taki sam, jak AGO, ale „Dziki” przegrały także dwie mapy.

13 sierpnia, niedziela
19:00 PACT vs Solaris Esports Bo1
20:00 Solaris Esports vs PACT Bo1
21:00 AGO Gaming vs Izako Boars Bo1
22:00 Izako Boars vs AGO Gaming Bo1

Wszystkie dzisiejsze spotkania będą transmitowane w ESL.TV Polska z komentarzem Macieja „Morgena” Żuchowskiego i Kuby „KubiKa” Kubiaka. Aktualne informacje na temat 15. sezonu ESL MP możecie znaleźć w relacji tekstowej.

Finały 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski odbędą się 15-17 września podczas 28. Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi. Więcej o biletach na to wydarzenie możecie dowiedzieć się tutaj.

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Team Liquid - The International

Team Liquid wygrywa The International i zgarnia prawie 11 milionów dolarów!

Poznaliśmy zwycięzcę największego pod względem puli nagród turnieju esportowego w historii! Nagroda główna w postaci niespełna 11 milionów dolarów pow...