fot. ESL

milosz93 zwycięzcą drugiego sezonu PlayStation League

Minionej nocy zakończyły się rozgrywki drugiego sezonu PlayStation League w FIFA 17. Po raz kolejny na najwyższym stopniu podium stanął uznawany przez wielu za najlepszego zawodnika w Polsce Miłosz „milosz93” Bogdanowski. W wielkim finale pokonał Rafała „Wirtuoza” Janowskiego bez straty spotkania.

Droga Milosza93 do finału nie była wcale tak trudna, jakby mogło się wydawać. W ćwierćfinale na jego drodze stanął Kamil „Riptorek” Soszyński, z którym pewnie udało mu się wygrać oba spotkania (7:0, 3:1). W kolejnym etapie czekał na niego już jeden z największych talentów na polskiej scenie, Damian „damie” Augustyniak, z którym na początku wcale nie było tak łatwo. Po przegraniu pierwszego spotkania (1:2) udało się jednak powrócić i zdobyć korzystny rezultat wygrywając dwa kolejne (4:1, 3:1). Na samo zakończenie turnieju Milosz93 musiał pokonać Rafała „Wirtuoza” Janowskiego, co udało mu się po trzech spotkaniach (3:0, 2:0. 3:2).

Dla Milosza93 jest to drugi triumf w PlayStation League. W poprzednim sezonie także udało mu się zdobyć pierwsze miejsce po przegraniu tylko jednego starcia z Riptorkiem. W meczu o trzecie miejsce zwyciężył Damie, który pokonał Marcina „mRN” Szczesa 3:2.

  • 1. miejsce – Miłosz „milosz93” Bogdanowski – Puchar, PlayStation 4 pro, PlayStation VR, konto PS PLUS na 3 miesiące
  • 2. miejsce – Rafał „Wirtuoz” Janowski – Puchar, PlayStation VR, Headseats Platinium, konto PS PLUS na 3 miesiące
  • 3. miejsce – Damian „damie” Augustyniak – Puchar, DualShock 4, PlayStation Camera, PS Store na 100zł, konto PS PLUS na 3 miesiące
  • 4. miejsce – Marcin „mRN” Sczes
  • 5/6. miejsce – Michael „Michal-22PL” Albanowicz
  • 6/6. miejsce – Kamil „Riptorek” Soszyński

 

 

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Niełatwa rola debiutanta, czyli o Solaris Esports słów kilka

ESL Mistrzostwa Polski to również ogromna szansa dla drużyn, które stoją niejako w cieniu tych najlepszych w naszym kraju. I tak oto, oprócz PRIDE, Te...