fot. ESL/Jakub Patrowicz

Przed nami trzecie eliminacje do Pucharu Polski Cybersport

Na wszystkich chętnych czekają już tylko dwie szanse, by powiększyć swój dorobek punktowy podczas kwalifikacji i tym samym wywalczyć sobie awans do zbliżającej się edycji Pucharu Polski Cybersport. Już w poniedziałek o godzinie 19:00 rozpocznie się trzeci turniej eliminacyjny w CS:GO, który wspiera firma Sprite.

Stawce nadal przewodniczy Venatores, które okazało się najlepsze w dwóch poprzednich etapach. Za Michałem „SOONem” Wójcickim znalazły się z kolei takie ekipy, jak Pompa Team Yellow, Izako Boars oraz Animals from Faceit, ale zgromadziły one zaledwie połowę punktów zdobytych przez lidera. W sumie awans do fazy grupowej Pucharu Polski Cybersport uzyska czternaście czołowych formacji.

Zapisy do trzeciego turnieju eliminacyjnego prowadzone są pod tym adresem. Na triumfatora kwalifikacji czekają nie tylko punkty rankingowe, ale również zgrzewki napojów Sprite! Przypomnijmy, że łączna pula nagród Pucharu Polski Cybersport w CS:GO to 25 000 złotych, a dodatkowo zwycięzca otrzyma miejsce w 16. sezonie ESL Mistrzostw Polski. Szczegółowe informacje na temat rozgrywek możecie znaleźć na ich oficjalnej stronie.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Liquid

Liquid kolejny raz broni swojego miejsca w LCS NA. P1 zagra o awans z eUnited

Druga runda Promotion Tournament NA jest już historią. Śmiało można powiedzieć, że ten tydzień jest naprawdę owocny dla Teamu Liquid, bowiem podopiecz...