Cloud9 przejmuje Laser Kittenz

Kilka dni temu oficjalnie potwierdzono, że Cloud9 zapewniło sobie slot w nadchodzącej Overwatch League. Na tym jednak ekspansja amerykańskiej organizacji się nie kończy, gdyż dziś zapewniła sobie usługi składu występującego dotychczas jako Laser Kittenz. Zatrudnienie znalazł także założyciel tejże ekipy, Ali „Alicus” Saba, który w C9 otrzymał stanowisko dyrektora sekcji Overwatch.

Tym samym Cloud9 będzie posiadać w swoich szeregach dwie drużyny dedykowane produkcji Blizzarda. Ta dotychczasowa rywalizowała w regionie Ameryki Północnej, natomiast nowo pozyskani zawodnicy będą na co dzień występować w Europie. Chrzest bojowy w nowych barwach zespół Finleya „Kyba” Adisiego przejdzie w pierwszym sezonie startującego pod koniec tygodnia Overwatch Contenders.

Laser Kittenz zwróciło na siebie uwagę wszystkich, w tym mnie, tym, czego dokonało podczas Season Zero — przyznał założyciel C9, Jack Etienne. — Organizacja w każdym aspekcie pokazała ogromne zaangażowanie, poświęcając czas i talent, by wywalczyć sobie miejsce w pierwszym sezonie. Jestem niezwykle podekscytowany tym, że mogę ich przywitać w rodzinie Cloud9 i wszyscy czekamy na powiększenie ich długiej listy osiągnięć — dodał.

Obecny skład Cloud9 EU prezentuje się następująco:

  • Finley „Kyb” Adisi
  • Carl „crems” Aspehult
  • Luís „Greyy” Perestrelo
  • Ryan „CrusaDe” van Wegen
  • Tiago „mowzassa” Rodrigues
  • Andreas „Nevix” Karlsson
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Reinforce odsunięty od składu Misfits

Wszystko wskazuje na to, że trwająca od nieco ponad dziewięciu miesięcy przygoda Jonathana "Reinforce'a" Larssona z Misfits dobiega powoli końca. Wszy...