fot. Misfits

Zmiany w składzie Misfits przed Overwatch Contenders Season 1

Na kilka dni przed startem pierwszego sezonu Overwatch Contenders Misfits skompletowało swój skład. W zespole doszło do sporych przetasowań – pożegnano trzech zawodników, w zastępstwie których zatrudniono zupełnie nową trójkę.

Już od jakiegoś czasu wiadomym było, że Jonathan „Reinforce” Larsson i Andreas „Nevix” Karlsson nie zagrzeją miejsca w drużynie zbyt długo. Ostatecznie ten pierwszy został przesunięty na ławkę rezerwowych, drugi natomiast związał się z nowo powstałą europejską ekipą Cloud9. Dłużej barw Misfits reprezentować nie będzie również Vytis „Mineral” Lasaitis, ale jemu z kolei powierzono rolę szkoleniowca.

Gdy tylko rozpocząłem swoją karierę w Overwatch, wiedziałem, że kiedyś zostanę trenerem – przyznał Minreal w oświadczeniu. – Wobec zbliżającego się Overwatch League oraz poziomu samej rywalizacji, który jest wysoki jak nigdy dotąd, uznałem, że będzie to właściwa chwila. Gdy Misfits zaoferowało mi posadę pierwszego szkoleniowca, nie zastanawiałem się zbyt długo. Ja oraz reszta dotychczasowego trzonu drużyny mamy do siebie pełne zaufanie oraz szacunek, co niewątpliwie sprawi, że będzie nam się razem komfortowo pracować – zakończył.

Na zastępstwo nie trzeba było długo czekać. Nowymi graczami Misftis zostali Johan „CWoosH” Klingestedt oraz Andreas „Logix” Berghmans, którzy przed miesiącem zakończyli swoją współpracę z Movistar Riders. Wraz z nimi do ekipy dołączył również znany z Ninjas in Pyjamas Aleksi „Zuppehw” Kuntsi. Tym samym skład Misfits przestał być już w pełni szwedzki.

Obecny skład Misfits prezentuje się następująco:

  • Sebastian „Zebbosai” Olsson
  • Tim „Manneten” Bylund
  • Kevin „TviQ” Lindström
  • Aleksi „Zuppehw” Kuntsi
  • Johan „CWoosH” Klingestedt
  • Andreas „Logix” Berghmans
  • Vytis „Mineral” Lasaitis – trener
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Milion dolarów w puli ELEAGUE CS:GO Premier 2017!

ELEAGUE nie zamierza oszczędzać na zwiększaniu prestiżu swoich rozgrywek. Już za kilka tygodni wystartują kolejne rozgrywki sygnowane przez organizato...