Mysterious Monkeys
fot. Riot Games

Startuje Promotion Tournament EU Spring 2018! Kto wywalczy awans do EU LCS?

Już dziś o godzinie 17:00 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Mysterious Monkeys a FC Schalke 04, które zainauguruje Promotion Tournament EU Spring 2018, który wyłoni dwóch uczestników wiosennego splitu LCS EU 2018.

Mysterious Monkeys vs FC Schalke 04

Gdy Mysterious Monkeys wykupowało miejsce w lidze od Misfits Academy, wielu zastanawiało się, jacy gracze pojawią się w zespole. Ostatecznie okazało się, że na początku splitu zobaczymy zawodników, do których wcześniej należał slot. Słabe wyniki zmusiły jednak włodarzy niemieckiej organizacji do zmian, dzięki czemu dziś w walce o utrzymanie w EU LCS zobaczymy doskonale znanego nam Mateusza „Kikisa” Szkudlarka oraz Maurice’a „Amazinga” Stückenschneidera. „Małpy” nie mają za sobą dobrego sezonu, bowiem udało im się wygrać jedynie dwa spotkania – z Ninjas in Pyjamas oraz Teamem ROCCAT.

Ich dzisiejszym przeciwnikiem będzie zespół, który po kompletnie nieudanym wiosennym splicie w Challenger Series, dokonał rewolucji w składzie, co okazało się być kluczem do sukcesu. Strata jedynie czterech możliwych do zdobycia punktów to wynik nieco gorszy od zdobytego przez Giants Gaming, jednak wciąż warto podkreślać, że dzięki nowym zawodnikom Schalke może dziś walczyć o powrót na najwyższy szczebel rozgrywkowy w Europie.

Harmonogram pierwszej rundy Promotion Tournament Spring 2018
17.08, 17:00 Mysterious Monkeys vs FC Schalke 04 BO5

Wszystkie mecze transmitowane będą na oficjalnym kanale Riot Games na platformie Twitch.tv, który znajdziecie w tym miejscu. Początek pierwszego spotkania już dziś o godzinie 17:00.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
ZOWIE XL2546

Monitor ZOWIE XL2546 z 240 Hz i DyAc™ już w Polsce!

ZOWIE XL2546 to najszybszy monitor dla e-Sportu z rzeczywistym odświeżaniem 240 Hz i dodatkowym wyostrzaniem obrazu Dynamic Accuracy (DynAc™). 24,5 c...