fot. GameInside.ua

Cypher nie wystąpi na Quake World Championship 2017

Na dobrą sprawę Alexey “Cypher” Yanushevsky odpadł z Quake World Championship 2017 zanim zawody w ogóle się zaczęły. Białoruski gracz Virtus.pro został wyeliminowany przez problemy wizowe, które uniemożliwiają mu wjazd na terytorium Stanów Zjednoczonych.

27-latek był jedną z pierwszych osób, które zapewniły sobie awans na sierpniową imprezę na drodze otwartych eliminacji. Podobnie było na etapie zamkniętym, gdzie Yanushevsky był bezkonkurencyjny. Jednak mimo tak dobrej postawy na turnieju głównym go nie zobaczymy.

Taki obrót spraw jest naprawdę rozczarowujący – przyznał Cypher za pośrednictwem oficjalnej strony Virtus.pro. – Dałem z siebie wszystko, by należycie przygotować się do tych zawodów. Niestety czasami pewne sprawy dzieją się przeciwko tobie. Nie zamierzam jednak rezygnować i nadal będę pracował nad sobą, by grać jak najlepiej. Dziękuję również Virtus.pro za bezustanne wsparcie oraz możliwość kontynuowania naszej współpracy – zakończył.

Nie wiadomo jeszcze komu w udziale przypadnie zwolnione przez Białorusina miejsce. Quake World Championship 2017 odbędzie się podczas najbliższego QuakeConu, a dokładniej mówiąc między 24 a 26 sierpnia. Łączna pula nagród imprezy osiągnie kwotę miliona dolarów.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Mysterious Monkeys

Startuje Promotion Tournament EU Spring 2018! Kto wywalczy awans do EU LCS?

Już dziś o godzinie 17:00 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Mysterious Monkeys a FC Schalke 04, które zainauguruje Promotion Tournament EU Spring 2018...