Sneaky_Cloud9
fot. Riot Games

LCS NA: Cloud9 kończy przygodę z play-offami letniej rundy na ćwierćfinale

Znamy kolejnego półfinalistę play-offów letniej rundy LCS NA 2017. Minionej nocy rozegrany został pierwszy ćwierćfinał fazy pucharowej ligi, w którym zmierzyły się Cloud9 oraz Team Dignitas. Po czterech odsłonach serii zwycięscy okazali się reprezentanci drugiej z wymienionych formacji i to oni powalczą o miejsce w finale.

Cloud9 C9 1 : 3
21:00
Team Dignitas

To zdecydowanie nie był najlepszy mecz w wykonaniu Contractza. Dżungler Cloud9 notorycznie popełniał fatalne błędy, które ciągnęły jego drużynę w dół. W dwóch pierwszych potyczkach często oglądaliśmy źle rozegrane ataki na linie, kończące się śmiercią podopiecznych Reapereda. Ponadto Cloud9 podejmowało bardzo niekorzystne walki i przeceniało swoje możliwości, czego skutkiem było wyjście Dignitas na dwupunktowe prowadzenie w serii.

W trzeciej odsłonie starcia leśnik Cloud9 zrehabilitował się nieco za swoje potknięcia, prezentując kilka świetnych zagrywek i wypracowując przewagę dla swojej ekipy. Jensen i jego koledzy podnieśli się z kolan, utrzymując swoje marzenia o awansie do półfinałów przy życiu. Ich nadzieje zostały jednak zdruzgotane po tym jak w czwartej potyczce Team Dignitas dokonał nieprawdopodobnego comebacku, kończąc tym samym cały mecz.

Co więcej, dzięki temu, iż Cloud9 otrzymało zaledwie 20 Circuit Points z letniej rundy LCS NA 2017, Team SoloMid jest już pewny awansu na tegoroczne Mistrzostwa Świata. Sneaky i jego koledzy natomiast będą musieli wywalczyć sobie awans na Worldsy poprzez Regional Qualifier.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
G2 Esports vs Splyce

Pora na kolejny mecz play-offów LCS EU. Dzisiaj G2 kontra Splyce

Wczorajszy dzień przyniósł niespodziewane zwycięstwo Misfits z Unicorns of Love. Choć przed startem rozgrywek wielu stawiało UoL w gronie faworytów, t...