Singularity_Dota2
fot. facebook.com/ldidota

Polacy odchodzą z Teamu Singularity

Za pośrednictwem mediów społecznościowych duńska organizacja, Team Singularity, poinformowała, że obecny skład Dota 2 opuszcza jej szeregi. Według słów przedstawiciela organizacji, ich kontrakty zostały wykupione.

Po kilku mniejszych sukcesach i niepowodzeniu w walce o awans na The International 2017, Team Singularity żegna się z polskim składem. Nie oznacza to jednak, że zespół przestaje istnieć, bowiem zgodnie z oświadczeniem, zawodnicy zamierzają nadal grać razem, bez zmian w składzie. Na tę chwilę powracają do nazwy, której używali przed dołączeniem do Singularity – Let’s Do It – do czasu, aż nie zostanie ogłoszone kto zostanie ich następnym pracodawcą.

Jak czytamy w oświadczeniu, obie strony były bardzo zadowolone ze współpracy, lecz to czas na kolejny krok w karierze polskich zawodników. W trakcie swojej przygody z Teamem Singularity udało im się dwukrotnie zwyciężyć w ProDotA Cup Europe, zakwalifikować się na ZOTAC Cup Masters, gdzie ostatecznie zajęli 7-8. miejsce, a także wygrać polskie kwalifikacje ROG Masters 2017. W europejskich kwalifikacjach do The International 2017 uplasowali się na 5. lokacie.

AUGUST 20, 2017 – Team Singularity Dota 2 – Team statement – "Our team is parting ways with our current organisation -…

تم نشره بواسطة ‏‎Team Singularity‎‏ في 20 أغسطس، 2017

Skład Let’s Do It:

  • Rafał „eL lisasH” Wójcik – kapitan
  • Natan „Exotic_Deer” Michalewicz
  • Paweł „Patos” Naruszewicz
  • Jakub „Kacor” Kocjan
  • Michał „Nisha” Jankowski
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Counter Logic Gaming vs Team EnVyUs

Przed nami drugi ćwierćfinał LCS NA. Dziś CLG zmierzy się z EnVy

W nocy awans do półfinałów fazy pucharowej letniej rundy LCS NA 2017 wywalczyli sobie zawodnicy Teamu Dignitas. Dziś poznamy ostatnią ekipę, która pow...