fot. Blizzard

Junkertown kolejną mapą w Overwatch

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami twórcy Overwatcha podczas trwających właśnie targów gamescom 2017 zaprezentowali nam nową mapę, która pojawi się w ich hitowej produkcji. Tym razem Blizzard postawił na Australię, bo to właśnie tam ulokowane jest Junkertown.

Junkertown to nowa mapa trybu eskorty, którego przedstawicielami są również Dorado, Droga 66 oraz Posterunek: Gibraltar. W wielkim skrócie – chodzi o to, by w jak najkrótszym czasie przetransportować ładunek z miejsca startu aż do mety. Oczywiście druga drużyna ma to uniemożliwić. Poniżej prezentujemy filmową zapowiedź nadchodzącej areny:

Przy okazji uraczono nas kolejnym filmem animowanym, którego głównymi bohaterami są tym razem Złomiarz oraz Wieprzu. To właśnie z tymi dwiema postaciami, swoją stylistyką odwołującymi się do klimatów postapo, związana jest nowa mapa:

Na ten moment nie wiadomo kiedy dokładnie Junkertown pojawi się na serwerach testowych. Przypomnijmy, że w tym roku w Overwatchu pojawiły się już w sumie trzy nowe areny – wcześniej były to również Oaza oraz Kolonia księżycowa Horyzont.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kolejne notowanie rankingu HLTV – VP i PENTA w górę, Kinguin wraca do top 30

Wczorajszego wieczoru ukazało się najnowsze notowanie popularnego rankingu HLTV. Tym razem los był łaskawy dla związanych z Polakami ekip, gdyż zarówn...