fot. ESL

Gracze Lunatic-Hai reprezentantami Seulu w Overwatch League

Jak poinformowało KSV Esports, zawodnicy doskonale znanej drużyny Lunatic-Hai staną się reprezentantami Seulu w zbliżającym się wielkimi krokami Overwatch League.

Zespół z Seulu został zapowiedziany wraz z ogłoszeniem pięciu innych drużyn, lecz do tej pory nie wiadomo było kto reprezentować będzie region Korei Południowej. Dziś już jednak możemy śmiało stwierdzić, że będą to reprezentanci Lunatic-Hai, zespołu który dwukrotnie zwyciężył Overwatch APEX (w sezonie drugim i trzecim), a także zajął drugie miejsce podczas Intel Extreme Masters Gyeonggi.

Nie wiadomo jeszcze jak wyglądać będzie przyszłość Lunatic-Hai, gdyż jedynie dwóch zawodników z ósemki nie zostało zgłoszonych do reprezentacji Seulu w Overwatch League. Mowa o Lee „Whoru” Seung-Joonie oraz Lee „LEETAEJUN” Tae-junie, który powrócił do zespołu po półrocznej przerwie. Regulamin rozgrywek przewiduje jednak możliwość stworzenia 12-osobowych składów, więc nie jest powiedziane, że ta dwójka nie znajdzie swojego miejsca w zespole.

Niemal pewne jest to, że Lunatic-Hai zrezygnuje z udziału w piątym sezonie Overwatch APEX, właśnie ze względu na start nowej ligi. Nie jest to jednak jeszcze potwierdzone, choć mówi się, że koreańskie zespoły chętniej będą rezygnować z udziału w zawodach organizowanych przez OGN, właśnie na rzecz Overwatch League.

Skład reprezentacji Seulu w Overwatch League:

  • Kim „EscA” In-Jae – DPS
  • Ryu „ryujehong” Je-Hong – Support/Flex
  • Yang „tobi” Jin-Mo – Support
  • Kim „zunba” Joon-Hyuk – Flex
  • Gong „Miro” Jin-Hyuk – Tank
  • Moon „Gido” Gi-Do – Flex
  • Chae Ho-Jung – główny trener

Więcej informacji na temat Overwatch League znajdziecie w tym miejscu. Rozgrywki mają ruszyć jeszcze w 2017 roku, a pula nagród wynosić ma aż 3,5 miliona dolarów z gwarantowanym milionem dla zwycięzcy pierwszego sezonu rozgrywek.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FaZe i Fnatic z kompletem punktów pierwszego dnia ESL Pro League Season 6

Inauguracja 6. sezonu ESL Pro League już za nami. Kilka zespołów otrzymało szansę, by po wielkich rotacjach, które miały miejsce latem, zaprezentować...