Illuminar Honor Gaming wróci do świata żywych?

Jak udało nam się dowiedzieć, organizacja Illuminar Honor Gaming niebawem może powrócić do świata żywych. Zespół zakończył działalność na początku tego roku, kilka miesięcy wcześniej żegnając się z drużyną League of Legends, a później rozstając się z zawodnikami Hearthstone’a.

To właśnie ekipa LoL-a miała być tą, która świecić będzie największe sukcesy. Jednak ta, mimo bardzo doświadczonego i świetnie zapowiadającego się składu, w którym znaleźli się m.in. Jakub „Kubon” Turewicz i Jakub „Creaton” Grzegorzewski, nie spełniła pokładanych w niej nadziei. Drużyna rozpadła się po nieco ponad pół roku funkcjonowania. Barw iHG bronili także zawodnicy Hearthstone – Bartłomiej „Ikealyou” Zawadzki i Cezary „BlackFireIce” Cholewski.

Wiele wskazuje jednak na to, że Illuminar Honor Gaming może niebawem wrócić na scenę. Wszystko dlatego, że miał pojawić się zupełnie nowy inwestor, który gotów jest wyłożyć odpowiednie pieniądze na prowadzenie drużyny. Barw rodzimej organizacji ponownie miałby bronić m.in. zespół League of Legends, ale jego skład na ten moment owiany jest tajemnicą.

Sama organizacja także zasugerowała nadchodzący powrót, umieszczając stosowny wpis na swoim fanpage’u:

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zmiany w komunikacji trenerów i graczy podczas DreamHack Masters Malmö 2017

Jak oficjalnie ogłoszono, w czasie meczów rozgrywanych podczas zbliżającego się DreamHack Masters Malmö 2017 trenerzy otrzymają więcej możliwości kont...