fot. Blizzard

Rozlosowano pary ćwierćfinałowe Overwatch World Cup 2017

Mimo że faza pucharowa Overwatch World Cup 2017 rozegrana zostanie dopiero na początku listopada, już teraz poznaliśmy komplet par, w jakich mierzyć będzie się ze sobą osiem pozostałych w zawodach reprezentacji. I nie da się ukryć, że wyniki losowania przeciwników najbardziej pechowo ułożyły się dla Stanów Zjednoczonych.

Reprezentanci gospodarzy już w 1. rundzie play-offów trafili na niekwestionowanych faworytów całej imprezy, broniących wywalczonego przed rokiem tytułu graczy z Korei Południowej. Ekipa z Azji przebrnęła przez fazę grupową jak burza i wydaje się, że teraz zmiecie USA z powierzchni ziemi. Ciekawie zapowiada się również pojedynek między debiutującą na OWC Wielką Brytanią, a Szwecją, czyli trzecią kadrą ubiegłorocznych mistrzostw.

Wszystkie pary wyglądają następująco:

3 listopada
Wielka Brytania vs Szwecja
Kanada vs Australia
Chiny vs Francja
Korea Południowa vs Stany Zjednoczone

Faza pucharowa drugiej edycji Mistrzostw Świata w Overwatch odbędzie się 3 i 4 listopada w Anheim podczas słynnego konwentu BlizzCon. Po więcej informacji na temat Overwatch World Cup 2017 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ESL MP: Team DPD zdecydowanie wygrywa ze Złodziejami Monitorów

Za nami inauguracyjny pojedynek ostatniej kolejki 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski. Tym razem na wirtualnej arenie zmierzyli się reprezentanci Teamu D...