fot. G2 Esports

G2 Esports zakontraktowało drużynę Paladins

Jedna z największych organizacji esportowych na świecie, G2 Esports, włączona do swoich struktur nową drużynę. Team CryptiK, bo tak nazywał się wcześniej zespół, będzie reprezentować barwy Samurajów na scenie Paladins.

W składzie reprezentującym G2 Esports znajdą się dotychczasowi gracze Teamu CryptiK, drużyny, która ponad miesiąc temu wygrała turniej podczas DreamHack Valencia. Były to pierwszeo ficjalne zawody Paladins, w których do wygrania było 40 000 dolarów. Przed dołączeniem do organizacji występowali pod nazwą Odin’s Chosen.

Tak o dołączeniu nowej drużyny i popularności gry wypowiedział się CEO G2, Carlos „ocelote” Rodriguez:

Wierzymy, że Paladins może zyskać o wiele więcej uznania wśród graczy, w związku z czym postawiliśmy na nowy, bardzo utalentowany zespół. Zamierzamy stworzyć jak najwięcej treści, a także dać z siebie wszystko, aby wznieść naszą drużynę, grę i jej społeczeność na wyżyny.

O samym fakcie wypowiedział się także Jake „Kusqt” Jenkins, nowy zawodnik G2 Esports:

Jestem bardzo podekscytowany, że robimy krok naprzód jako część G2 Esports. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy i wierzymy, że mentalność zwycięzcy organizacji jest tym, czego potrzebujemy, aby wznieść się na wyżyny naszych umiejętności i utrzymać się na topie, gdyż nie jesteśmy tymi, którzy mogą zawieść.

Swoje umiejętności nowi gracze G2 Esports będą mogli pokazać już wkrótce, gdyż ogłoszona została liga Paladins, w której byli zawodnicy Teamu CryptiK będą uczestniczyć.

Skład G2 Esports:

  • Jake „Kusqt” Jenkins
  • Sebastian „doesupz” Pineo
  • Andrew „Wardoom” Cole
  • Enno „IDropBodies” Aragon
  • Nathan „Evulli” Lee
  • Joshua „z1unknown” Spirko – rezerwowy
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Roison

Roison dołącza do Movistar Riders

Za pośrednictwem Twittera, Michał "Roison" Dubiel poinformował, że dołącza do hiszpańskiego Movistar Riders. Będzie to dla niego kolejna drużyna z Pół...