Wykorzystano zdjęcia należące do Riot Games

Kto sięgnie po triumf w LCS NA? Finał letnich play-offów już dziś

Dla fanów północnoamerykańskich rozgrywek League of Legends mamy świetną wiadomość. Dziś wieczorem rozegrany zostanie wielki finał letnich play-offów ligi, w którym zobaczymy dziesięciokrotnych finalistów, czyli Team SoloMid oraz Immortals, znajdujących się na tym szczeblu fazy pucharowej po raz pierwszy w historii organizacji. Mecz ten będziecie mogli obejrzeć z polskim komentarzem w ESL.TV Polska.

Immortals VS
21:00
Team SoloMid

Jeszcze przed rozpoczęciem fazy grupowej letniej rundy LCS NA 2017 mało kto w ogóle oczekiwał, że „Nieśmiertelni” będą w stanie zakwalifikować się do play-offów. Niemniej jednak Immortals zaliczyło fenomenalny split i do końca walczyło o fotel lidera właśnie z TSM-em. Zakontraktowanie Xmithiego przez organizację zdecydowanie było strzałem w dziesiątkę, bowiem ten zawodnik ma niesamowicie duży wpływ na wygrane swojej drużyny. Stojący z drugiej strony barykady Doublelift i jego koledzy z pewnością będą potężnym zagrożeniem dla Immortals i nie pozwolą im wyrwać sobie kolejnego triumfu w finale LCS NA. Ponadto we wczorajszym wywiadzie MVP letniego splitu – Bjergsen – jasno stwierdził, że kolejne zwycięstwa w lidze nie są jego głównym celem. Duńczyk mierzy o wiele wyżej, a mianowicie w osiągnięcie tytułu Mistrza Świata. Triumfator finałowego spotkania będzie reprezentował Północną Amerykę na Worldsach jako seed #1, a więc gra jest warta świeczki.

Wielki finał letnich play-offów LCS NA 2017 skomentują dla Was Michał „Avahir” Kudliński oraz Fryderyk „Veggie” Kozioł. Transmisję znajdziecie na kanale ESL.TV Polska. Więcej informacji na temat fazy pucharowej ligi zza wielkiej wody znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

DH Malmö: G2 Esports vs Ninjas in Pyjamas – statystyki graczy

G2 Esports już teraz może być pewne gry w wielkim finale DreamHack Masters Malmö 2017. Francuska formacja po dwóch mapach, pierwszej jednostronnej ora...