AGO i Kinguin w internetowych pojedynkach

Dwie czołowe polskie formacje rozegrają dzisiaj spotkania w internetowych turniejach. Team Kinguin stoczy czwartą batalię w ECS Season 4 Development League, natomiast AGO Gaming zainauguruje zamknięte europejskie kwalifikacje do World Cyber Arena 2017.

Jako pierwsi swój mecz zagrają podopieczni AGO. Zespół Dominika „GruBego” Świderskiego od czasu powstania radzi sobie coraz lepiej. Polska formacja mimo niewielkiego stażu zdołała się już zakwalifikować na finały 15. sezonu ESL MP i była o krok od ELEAGUE CS:GO Premier 2017. Teraz ma szansę na grę w europejskiej odsłonie WCA 2017, ale najpierw musi przebrnąć przez zamknięte eliminacje. W tych pierwszym rywalem AGO będzie Mortal Kombat (bułgarski zespół, który właśnie zakończył współpracę z The Imperial).

Z kolei Team Kinguin kontynuuje walkę o awans do ECS Season 4. Podopieczni Mariusza „Loorda” Cybulskiego dotychczas w Development League wypadali dość słabo – Polacy ulegli już Space Soldiers, Heroic oraz Tricked Esport, a dziś staną w szranki z kolejnym wymagającym rywalem. Tym razem nasi rodacy podejmą walkę z podopiecznymi North. Duńczycy w weekend znakomicie wypadli na DreamHack Masters Malmö, gdzie dotarli aż do wielkiego finału, gdzie jednak ulegli G2. To sprawia, że szanse Kinguin na zwycięstwo stają się jeszcze mniejsze.

Mecz pomiędzy AGO i MK rozpocznie się o 17:00 i zostanie rozegrany w trybie best of three, zaś angielska transmisja dostępna będzie tutaj. Start potyczki z udziałem Kinguin i North, w której obowiązywał będzie system best of two, wyznaczono na godzinę 21:00. Aktualnie nie ma informacji o streamie z polskim lub angielskim komentarzem.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

CRUC1AL i Surreal dołączają do Method

Po rozczarowującym występie podczas pierwszego sezonu Gfinity Elite Series Method zdecydowało się na roszady personalne. W ich wyniku szeregi brytyjsk...