Drugi turniej kwalifikacyjny do Red Bull Wjazd na Bramkę już w ten czwartek

W czwartek 7 września odbędzie się drugi internetowy turniej kwalifikacyjny do Red Bull Wjazd na Bramkę. Rozgrywki otwarte są dla wszystkich chętnych duetów grających w Rocket League, a stawką będą dwie lokaty w fazie finałowej. Pierwsze zespoły zapewniły już sobie udział w imprezie, która odbędzie się 15 października na targach T-Mobile Warsaw Games Week, ale do obsadzenia pozostało jeszcze czternaście miejsc.

W pierwszym turnieju kwalifikacyjnym spośród pięćdziesięciu zapisanych teamów najlepsze okazały się duety 10k i samolot oraz XDDD. Zespoły te zapewniły sobie opłacony wyjazd i zakwaterowanie podczas finałów imprezy w Warszawie. Do rozegrania pozostało jeszcze sześć identycznych turniejów online, a także turniej ostatniej szansy, który odbędzie się na terenie targów na dzień przed startem fazy finałowej.

Równolegle z rozgrywkami online prowadzony jest dodatkowy konkurs na najlepsze bramki strzelone przez uczestników. Pierwsza runda konkursu zakończy się 10 września, a więc obejmować będzie także czwartkowy turniej kwalifikacyjny. Szczegóły konkursu można znaleźć w tym miejscu.

Zapisy do rozgrywek prowadzone są na stronie Red Bull Wjazd na Bramkę, a do udziału konieczne jest połączenie z kontem użytkownika na platformie ESL Play.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Piękne widoki, basen i kawał dobrego CS-a - czas na ESG Tour

Kiedy w połowie wakacji – dokładnie 4 sierpnia – gruchnęła informacja o powołaniu ESG Tour Mykonos, organizatorzy zapewniali, że będzie to więcej niż...