Mysterious Monkeys Kikis
fot. Riot Games

PPC: Walka o zachowanie szans. Czas na drugi dzień zmagań drabinki przegranych

Wczoraj rozpoczęły się zmagania w drabince przegranych w Pucharze Polski Cybersport. Dość niespodziewanie z turniejem pożegnała się już drużyna Sneaky FoxEZ, która przegrała z Pierwszymi Słowami. W drugim starciu Przygoda pokonała Lan Breakers. Kto dziś zachowa szansę na końcowy triumf?

Na samym początku zobaczymy pojedynek pomiędzy powracającym na polską scenę Szef+6, a poszukującym swoich pierwszych sukcesów Lemon Pleasure. Nie da się ukryć, że faworytem będzie były ESL Mistrz Polski, gdyż w ostatnim czasie doszło do kolejnych zmian w składzie zespołu. W drużynie znajdziemy jednego z zawodników występujących na co dzień w EU LCS, Mateusza „Kikisa” Szkudlarka. Dla zespołu Sebastiana „niQ760” Robaka jest to ogromne wzmocnienie.

W drugim meczu zmierzą się natomiast LGBT oraz Team Paper. Tutaj także można wskazać drużynę, która ma większe szanse na awans, choć nie można być tego tak do końca pewnym. Z jednej strony zespół Marcina „Xayoo” Majkuta ma w swoim składzie bardzo doświadczonych graczy, jednak z drugiej LGBT pokazało już, że jest w stanie zagrozić zawodnikom takiego kalibru.

7 września, czwartek
19:00 Szef+6 vs Lemon Pleasure Bo3 – runda #1 LB, gr. C
21:00 LGBT vs Team Paper Bo3 – runda #1 LB, gr. D

Mecze Pucharu Polski Cybersport będziecie mogli obejrzeć w ESL.TV Polska. Transmisja rozpocznie się o godzinie 19:00. Po więcej informacji na temat PPC w LoL-a zapraszamy do naszej relacji tekstowej. Znajdziecie tam między innymi pełny harmonogram rozgrywek oraz składy wszystkich drużyn.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

EnVy bez szans, Virtus.pro rozpoczyna ESG Tour Mykonos 2017 od zwycięstwa

DreamHack Masters Malmö 2017 poszło w zapomnienie. W swoim pierwszym meczu podczas ESG Tour Mykonos 2017 Virtus.pro z zaskakującą łatwością poradziło...