Mysterious Monkeys Kikis
fot. Riot Games

Szef+6 i Team Paper utrzymują się w walce o Puchar Polski Cybersport

Zakończyły się zmagania pierwszej rundy drabinki przegranych Pucharu Polski Cybersport. Dzisiaj o utrzymanie w zawodach walczyły drużyny z grup C oraz D. W pierwszym meczu zmierzyli się Szef+6 oraz Lemon Pleasure. Nowy zespół Mateusza „Kikisa” Szkudlarka nie miał najmniejszych problemów z pokonaniem LP. Po dwóch szybkich starciach na Summoner’s Rift S+6 wyeliminował swoich rywali z turnieju. Los Lemon Pleasure podzieliło LGBT, które mimo nieco bardziej wyrównanej serii uległo ostatecznie Teamowi Paper.

Wyniki dzisiejszych spotkań PPC:

7 września, czwartek
19:00 Szef+6 2:0 Lemon Pleasure Bo3 – runda #1 LB, gr. C
21:00 LGBT 0:2 Team Paper Bo3 – runda #1 LB, gr. D

Rywali zwycięzców wczorajszych oraz dzisiejszych meczów poznamy w następnym tygodniu. W poniedziałek zostaną rozegrane finały drabinki wygranych grupy A oraz B, natomiast dzień później akcja przeniesie się do zestawień C i D. Pełny harmonogram możecie znaleźć w naszej relacji tekstowej. Tam również dostępne są inne informacje, takie jak składy drużyn i podział puli nagród.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ESG Tour: Zapachniało niespodzianką; SK wygrywa po dogrywce

Mimo niekorzystnego wyniku 5:14 SK Gaming pokazało ogromną klasę i zaliczyło wspaniały comeback przeciwko mousesports w meczu grupy A ESG Tour 2017, k...