fot. DreamHack/Adela Sznajder

Heroic z mousesports na rozpoczęcie drugiego dnia ESG Tour Mykonos 2017

Pierwsze rozstrzygnięcia w fazie grupowej ESG Tour Mykonos 2017 zapadły już wczoraj – awans do półfinału imprezy zapewniły sobie Virtus.pro oraz SK Gamig. Na tym jednak nie koniec, gdyż w 1/2 finału wolne pozostały jeszcze dwa miejsca, które także trzeba zapełnić.

Dzisiaj poznamy drugiego półfinalistę z grupy A, gdzie między sobą nadal rywalizują Heroic, mousesports oraz Gambit Esports. To właśnie te dwie pierwsze drużyny zainaugurują drugi dzień zawodów na greckiej wyspie Mykonos, zaś stawką ich pojedynku będzie zachowanie szans na grę w play-offach. W akcji zobaczymy również podopiecznych BIG i Teamu EnVyUs, którzy zmierzą się ze sobą w meczu przegranych grupy B.

Pełny piątkowy harmonogram wygląda następująco:

8 września
12:00 Heroic vs mousesports BO3
15:30 BIG vs Team EnVyUs BO3
19:00 Gambit Esports vs Heroic/mousesports BO3

Anglojęzyczną transmisję ze wszystkich powyższych spotkań będzie można oglądać za pośrednictwem oficjalnego kanału ESG Tour na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem. Po więcej informacji na temat ESG Tour Mykonos 2017 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Aktualizacja CS:GO - 8 września

Valve minionej nocy znów uraczyło nas aktualizacją Counter-Strike: Global Offensive. I tym razem nie jest to jednak długo wyczekiwany update wprowadza...