Kilka dni do rozpoczęcia finałów ESL MP – najważniejsze informacje

Już 15 września w łódzkiej Atlas Arenie rozpoczną się finały 15. sezonu Mistrzostw Polski w Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Legends. Poza samymi esportowymi zmaganiami, na fanów, którzy przybędą do stolicy województwa łódzkiego, czeka także szereg innych atrakcji.

Walka o mistrzostwo

Oczywiście najważniejsze będzie wyłonienie nowego mistrza kraju. W CS:GO wywalczonego w Katowicach tytułu bronić będzie Team Kinguin, zaś w LoL-u nadal panującymi czempionami są zawodnicy Illuminar Gaming. Podczas imprezy zobaczymy następujące drużyny:

CS:GO
AGO Gaming Team Kinguin PRIDE ex-Pompa Team Black
TOAO SZPERO morelz mono
 furlan  MICHU  Luz darko
 GruBy mouz  reatz  ponczek
 phr rallen MINISE mynio
snatchie Hyper innocent Markoś
LoL
Illuminar Gaming Katastrofa Awionetki Pompa Team Zaprzęg
IceBeasto Agresivoo Unknown Kackos
Tabasko Inspired Cinkrof Crazy
Sebekx Defles Matislaw Bucu
Woolite Robercik Puki Style Renifer
delord niQ Mystiques Pyrka

Jednocześnie znamy już dokładny harmonogram, zgodnie z którym mierzyć się ze sobą będą kolejne drużyny. Każdy z trzech dni finałów ESL Mistrzostw Polski zaczynał się będzie od spotkania CS:GO, a następnie scenę przejmie LoL. Dokładny terminarz prezentuje się tak:

15 września
11:15 AGO Gaming vs ex-Pompa Team Black BO3
14:00 Illuminar Gaming vs Zaprzęg BO5
16 września
11:15 PRIDE   vs Team Kinguin BO3
14:00 mecz pokazowy LoL
15:15 Pompa Team vs Katastrofa Awionetki BO5
17 września
10:15 wielki finał CS:GO BO3
10:15 mecz o 3. miejsce LoL (bez streamu) BO5
13:00 wielki finał LoL BO5

Warto zaznaczyć, że każdy kibic, który w połowie września odwiedzi łódzką Atlas Arenę, nie opuści jej z pustymi rękami. W specjalnej strefie każdy będzie również mógł zgłosić się po medal, który później pojawi się w profilu ESL jako miła pamiątka esportowych wrażeń.

Parszywa Piątka Veggiego znów zagra w Łodzi

Drugi rok z rzędu w Łodzi pojawi się Parszywa Piątka Veggiego. Zespół jednego z najlepszych ekspertów League of Legends w Polsce zagra w meczu pokazowym. W składzie P5V wystąpią: Nero, Paula, Musek, Tabasko oraz Rajon. Ich rywali poznamy w najbliższych dniach. Możemy być jednak pewni, że niezależnie od oponentów, wielkich emocji nie zabraknie!

Warto też pamiętać, że finały 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski będą miały miejsce podczas 26. Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier. Oznacza to, że żądni jeszcze większych emocji fani będą mogli odwiedzić przygotowane z tej okazji stoisko ESL, na którym organizowane będą różnego rodzaju konkursy i turnieje. Jednocześnie sklep ESL oferował będzie kultowe gadżety, w tym m.in. okazjonalnej koszulki nawiązującej do finałów ESL MP (patrz poniżej!). Znajdzie się także coś dla łowców autografów — w specjalnie wydzielonych strefach będzie można zdobyć podpisy swoich ulubionych zawodników oraz po prostu z nimi chwilę porozmawiać.

Bilety

Przy okazji przypominamy, że wciąż trwa sprzedaż biletów na lanowe finały 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski. Do wyboru są wejściówki jednodniowe za 15 złotych (ulgowe 5 złotych) oraz trzydniowe za 28 złotych (ulgowe za 15 złotych). Ich zakupu można dokonać pod tym adresem.

Pełna relacja z finałów prowadzona będzie na Cybersport.pl – nie zabraknie wyników, statystyk, wywiadów czy też zdjęć!

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Virtus.pro vs mousesports o 16:00 - czas na przedostatni dzień turnieju w Grecji

Virtus.pro kontynuuje walkę podczas ESG Tour Mykonos 2017. Już o godzinie 16:00 Polacy rozegrają półfinał przeciwko mousesports. Wcześniej, bo o 12:30...