Sharkoon PureWriter TKL

Sharkoon wprowadza na rynek niskoprofilową klawiaturę mechaniczną

Niemiecki producent sprzętu komputerowego i akcesoriów dla graczy, Sharkoon, prezentuje nowy model klawiatury. PureWriter TKL charakteryzuje się niskim profilem przypominającym rozwiązania znane z laptopów i wyborem między mechanicznymi switchami Kailh Blue lub Red. Urządzenie reklamowane jest jako odpowiedni wybór dla użytkowników korzystających z klawiatury przede wszystkim do pisania.

Górna część obudowy zbudowana została z aluminium. Urządzenie podświetlane jest niebieskimi diodami z opcją regulacji jasności czy efektów. PureWriter TKL waży nieco ponad pół kilograma, a także pozbawiony jest części numerycznej, co zmniejsza jego szerokość. Dodatkowo klawiatura jest kompatybilna z systemem operacyjnym Android, co przy zakupie adaptera OTG (nie wliczonego w zestaw) pozwala na pracę z tabletem lub smartfonem. W zestawie z klawiaturą znajdują się natomiast dwa kable USB o długości 50 cm i 150 cm.

Klawiatura Sharkoon PureWriter TKL dostępna jest już w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej na poziomie 299 złotych.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
H2K Jankos

Startuje Regional Qualifier EU. Ostatnia szansa Jankosa na Worlds 2017

Dla fanów europejskich rozgrywek w League of Legends mamy świetną informację. W ten weekend emocji związanych z ligą Starego Kontynentu z pewnością ni...